Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-szer felhívtam ma valakit,...

10-szer felhívtam ma valakit, feljelenthet?

Figyelt kérdés

Egyszer felvette egy lány, azt hittem nem gáz, letettem. Utána rájöttem, hogy a doki lánya lehet, ezért hívtam őket újra, semmi. Most felveszik, szóhoz sem jutottam: a férje, idézem: "Ne hívogassál, a k.r.a anyádat te szemét". Nekem ebből elég volt, beszóltam, hogy kösz. Ezek után nem volt kedvem az orvsot kérni.

Keresek másik orvost a lányomnak. Marha jó, hogy a doktornó fel se veszi és mindenhol ez van felírva. Akkor, ha átadta a lányának, nem kellene jelezni? Full azt hittem téves, azért nyomtam ko, utána hiába hívtam.

De ilyet lehet? Vagy ő jelenthet még fel engem?


2018. febr. 3. 15:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem háromszor nem szóltam bele, először is halóztam a kiscsajnak, ugána nem vették fel a hívásaimat, harmadszor megmukkanni sem hagyott.

Nem kell szólnia, de ha nem ő használja, akkor azért átírhatná az új számra, szerintem.

Azt meg senki se gondolhatja, hogy leanyázott és még én kérek bocsánatot. Ezután nincs beszédem vele. Egy orvos nem engedheti ezt meg magának.

Azóta jártunk ügyeletben, minden rendben, de ez felháborító.

2018. febr. 3. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!