Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha úgy érzem ezért, hogy...

Baj, ha úgy érzem ezért, hogy különlegesebb vagyok, és szeretem magam? 24L

Figyelt kérdés

Nem is olyan rég leadtam 10 kg-ot fél év alatt, szinte mindig magassarkú van rajtam valamilyen ruhával, amiben nem nézek ki rosszul, de nem is nézek ki úgy, mint egy prosti(nyílván nem vetem meg a dekoltáltabb ruhákat se egy-egy alkalommal), most fogom elvégezni az egyetemet, szabadidőmben szeretek olvasni, az emberekkel próbálok kedves lenni, ennek következtében sok ember szereti is a társaságomat. A legkülönlegesebb dolog, amit magamban szeretek, hogy noha szinte mindent megkaptam, amire szükségem volt és van, nem szálltam el, nem szeretek dicsekedni.

Tudom, hogy az, hogy ide leírtam furán hangzik, de ha nem írom le, nem tudom megkérdezni, hogy jogosan érezhetek magam különlegesnek vagy sem


2018. febr. 4. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem különlegesnek mondanám. Csak büszke vagy magadra, amiért sikerült lefogynod és hamarosan befejezed az egyetemet.
2018. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha szereted magad, de nekem nem tünsz nagyon különlegesnek, csak örülsz, és büszke vagy magadra, hogy sokmimdent elértél az utobbi időben
2018. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember különleges a maga módján. Teljesen rendben van, ha az ember tisztában van vele, amíg el nem bízza magát.

Te egy pozitív önképpel rendelkezel, büszke vagy az elért eredményeidre, nincs ezzel semmi gond.

2018. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó 24 évesen én is szárnyaltam. :D

Én is egyetem végét jártam, jól néztem ki, kapkodtak utánam a pasik, ki ne gondolná ilyenkor, hogy ÖVÉ a világ.


most ezt érzed. :) Élvezd ki.

2018. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy minek hiszed magad, és a környezeted mit gondol rólad, az két külön dolog.

A bajok ebből szoktak lenni, engem is rengetegen alapból hülyének néznek, aki nem ért semmihez, de már megtanultam, hogy úgy kell megnyilvánulni sokszor, meg olyan külsőt kell alakítani hozzá, amivel nem kell a totál nulláról kezdeni valakivel a bemutatkozást.

2018. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy ezt érzed. (Valakinek biztos különleges vagy/leszel, de nekem ezek alapján nem tűnsz annak. Mm a fogyáson kívül ezek tök alap dolgok szerintem.)
2018. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg nem szálltál el az egy nagy dolog..arra lehetsz is büszke
2018. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Különlegesnek nem mondanám, mert tök általános dolgokat írtál. Inkább elégedettnek tűnsz és büszkének, ennyi meg érthető mert most sínen vagy, csak ne csapjon át önteltségbe.
2018. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!