Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a haláltól, foglalko...

Ti féltek a haláltól, foglalkoztat titeket a "dolog"?

Figyelt kérdés
Én rettegek. De nem azért, mert meghalok, hanem abba borzasztó belegondolni, hogy mennyi mindent basztam el vagy nem csináltam meg, és a halál után már nincsen megbánás vagy javítás, hanem vége.

2018. febr. 5. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sem a haláltól félek, csak a lehetőségektől amiket megtehettem volna még. Gondolom fiatal vagy. Szeretnék még jó pár dolgot megélni aztán persze azt sem bánom ha meghalok, csak érjem el amit még szeretnék.
2018. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ki milyen, szokás mondani.

Voltál már 150-200 méteres toronyugráson? Mentél már motorral magyar utakon 270-el?


Próbáld ki ezeket, és át fogod értékelni, mert tudod hogy ha itt hiba csúszik valamiben pillanatok alatt vége az életnek.

2018. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Én a haláltusától félek.
2018. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem mindig is érdekelt ez a téma és azt kell hogy mondjam félek a haláltól.De szerintem ez nálam a szorongás és a dolgok túlagyalása miatt jött ki.
2018. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Én pont ezért örülnék végre a sajátomnak, mert végre vége lenne minden szenvedésnek és nem azon kellene agyalnom, hogy "mennyi mindent basztam el vagy nem csináltam meg".
2018. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
#5 ne mondj ilyeneket!
2018. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én szeretek élni de nem zavarna az sem ha befejezném..pont elég mindent csináltam már..nem sok új jöhet
2018. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

https://www.youtube.com/watch?v=1GCf29FPM4k


5:38


Eddig se foglalkoztatott, de amióta megnéztem, és belegondolok, hogy lehet, hogy így van, azóta még annyira sem... :D

2018. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudok ellene tenni? Vissza tudom pörgetni az időt? Egyiket sem, úgyhogy nem is foglalkozok vele, minek.
2018. febr. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LCMC válasza:
En nem felek a halaltol mert ugy vagyok vele hogy elunk meghalunk inkabb atol felek joban hogy a halalon tul nem latnam a szereteimet es ezeket most az ongyilkos akaro emberkeknek mondom Nem elni konnyu es meghalni nehez hanem meghalni konyu es elni nehez nekem 10 ezer indokom lenne hogy miert ugorjak le a tetorol es nem ilyen piti szar ugyek hogy uh ot hagyot a baratnom en szerintem tob nehezsegen mendtem keresztul mint mas ember egesz eletebe fog de most egy nyilvanyos oldalon nem fogom ki beszelni az eletem de mondok egy peldat kb 7 evesen utcan es hahlektalan szalon aludtunk az anyamal es noveremel egy ful idegen orszagba ahol legalis volt a drog a hajlektalan szalo kesz alom volt nekem eselyem se volt soha gyereknek lennem de a multamra buszke is vagyok mert mindenkit a sorsa kovacsol es orulok hogy nem egy ilyen elkenyesztetet kis szar lettem hanem egy 13 eves gyerek aki ismeri azt hogy mit jelent az hogy nehez elet
2018. febr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!