Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért gondolkodn...

Egyes emberek miért gondolkodnak úgy, hogy ha nekik tökéletlen az életük, akkor mindenkié az?

Figyelt kérdés
Pl. valakinek sosem voltak jó munkahelyei, akkor azt gondolja, hogy a világon minden munkahely sz*r, ha valakinek nem sikerülnek jól a randevúi, akkor azzal nyugtassa magát, hogy ez mindenhol így van, stb.
2018. febr. 7. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem voltak jó munkahelyeim, és azért gondolom, hogy minden munkahely szar, mert nagyon sok munkahelyem volt már és mindegyik szar volt, és az ismerőseimnél se azt láttam, hogy annyira jó lenne. Általában nem is magával a melóval van baj, hanem az ott lévő emberekkel. Elég 1 hülye, aki pokollá teszi a mindennapokat. És minden munkahelyre jut legalább 1 ilyen.
2018. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert képtelenek elvonatkoztatni a saját tapasztalataiktól. Sajnos rengeteg ilyen korlátolt ember van, nem nagyon lehet velük mit kezdeni, szvsz nem kell velük foglalkozni.
2018. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt megértem, ha valaki úgy gondolja, hogy neki nincs lehetősége jó munkahelyet találni. Arra gondolok, mikor valaki úgy beszél, mintha nem léteznének önmagában jó munkahelyek, mondjuk színvonalasabb embereknek sem.
2018. febr. 7. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ne iteld el oket. Azert nem kis munka atszokni egy masik szemletmodra. Vegyuk peldanak Eszak-Koreat. A diktator ugy atmosta az emberek gondolatait, hogy gyakorlatilag nem is tudjak, h milyen mondjuk mas orszagokban elni.
2018. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan az általánosítás végett nyugtatgatják magukat. Egyszerűbb nem magukban keresni a hibát.
2018. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja elgondolni, hogy milyen lehet a másik oldalon élni (tehát egy örömteli életben), mert még nem tapasztalta egyszer sem meg. Vagy mert nem akarta, vagy mert ott is az akadékoskodás ment részéről, így lecsúszott róla.
2018. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalom ezt. Fogalmam nincs miért van. Amíg nem volt meg a nyelvvizsgám azt mondta hogy nem tudom letenni. Amikor meglett akkor meg azt hogy a verzió amit én csináltam az gyenge. Azért lett meg.


Valami oknál fogva savanyú a lelkük. Pszichológus tudna erre válaszolni.

2018. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!