Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, hogy utálnak a...

Úgy érzem, hogy utálnak a párom szülei. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt. Ő most lesz 20, én pedig 18 éves vagyok. Eleinte a párom nem vitt oda hozzájuk, mert szégyelte a körülményeit. Mondtam neki engem nem érdekel. Félév után először elmentem. A család kedvesnek tűnt..(tesói azok is, őket nagyon szeretem) Néha néha jártunk oda. Hát egyre furább volt ott minden. Az anyja mindenbe bele akar szólni, akaratos de mellé bunkó és nagyképű is. Az apja ugyanez csak ő inkább le se sz.. ha ott vagyok. Mondjuk nem szeretek ott lenni 6-an vagyunk 2 szobába. Igazából semmit nem tettem ellenük, 1 rossz szavam nem volt, nem lógtam a nyakukon, ha ott vagyok én csinálom a kaját is meg mindenbe segítek ahogy csak tudok és kb a szülei egy idegen emberrel kedvesebbek mint velem. Csak egy baj van. A barátom előtt tök jó fejnek mutatják magukat, viszont én megérzem ha valaki csak látszólag kedves velem és valójában utál, semmibe vesz. Barátom még technikumba jár, én most fogok érettségizni. Egyikünknek sincs munkahelye. Az anyja megmondta oldjuk meg a védekezést.(másfél éve anyum fizeti a foggátlóm, már nekem ég a pofám) mindent velünk fizettetnek. 10x voltunk kb úgy strandon, hogy a barátomnak még 1000 Ftot sem adott? Sőt semmit. Barátom kitalálta menjünk el a szüleimmel Szabadkára , mert ő bevásárol. Aham. Az utolsó pillanatban kitalálta az anyja, hogy ad neki pénzt, de azon csakis a szüleinek vehet dolgokat. 100 szor voltunk étterembe mindig a szüleim fizettek. Ők még sehova nem vittek el engem. Ott voltam saját magamnak kellett megvegyem náluk a reggelit?! Barátomat meg már 2 éve minden hétvégén mi etetjük. Barátom kapott karácsonyra tőlünk inget csokit törölközőt bögrét meg még sok mindent. Én tőlük 1 tollat.. adtunk nekik kölcsön valamit aztán azt eltörik meg ilyenek. Bármit viszek nekik meg se köszönik. Meg meg akarja határozni az anyja, hogy én mikor legyek terhes? Majd én azt tudom.( azt akarta hogy 1-2 éven belül szüljek) szerintetek? 2 éve ez megy. Meg volt olyan is, hogy a barátomat megtiltotta hogy hozzank menjen.
2018. febr. 8. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem számít. Az sem érdekel ha te utálnál engem. Nem vagy a belső életemben.
2018. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es, nem körülötted forog ám a világ...


Kérdező: ez van, nem kell odamenni.

2018. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!