Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit utálnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit utálnak a párja szülei vagy fordítva? Hogy lehet kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt a filmet nézd meg és rájössz

https://www.youtube.com/watch?v=EHcF-kTxQAY&t=3s

2017. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Az én párom szülei például nem vállaltak gyereket... Ilyen is van.
2017. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem utalnak a szulei, en meg ruhellem oket.

Ugy tudom kezelni, hogy 1000 km tavolsagra lakunk egymastol, ugyhogy hala istennek evi 3x ha latom oket. Ilyenkor legtobbszor elmegyek otthonrol, mert mindig epp dolgom van... haha. Tudjak nagyon jol, hogy miert megyek el.

Amennyi idot meg muszaj egymassal toltenunk addig jopofizok veluk, ok meg beszologatnak mindenert. Neha visszaszolok, de egyebkent hagyom magam, mert nem sullyedek le a szintjukre. Nem engem minositenek azzal, hogy vendegsegben csesztetik az egyik hazigazdat.

Nem varok toluk semmit, 2 iskolazatlan marha, nem is erdekelnek, nem alszom toluk rosszul. Aldom az istent, hogy kulfoldon laknak.

2017. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nálunk is így van. Hát ezt igazából nem lehet annyira kezelni. Én 3 éve töröm magam, hogy megfeleljek az anyós jelöltnek, de azt hiszem ő már rég eldöntötte, hogy nem vagyok neki szimpi. Ennyi. Elmegyek hozzájuk, beszélünk pár szót, tudom hogy a mosolya mű amivel rámnéz, és ennyi. Próbáljuk kerülgetni egymást.


Az én szüleimnek sem szimpi a barátom, de annak eléggé nyomós okai vannak.

2017. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szakitottM az exszel emiatt.


A párommal ezer km-re élünk, igy nincs baj, meg az anyja nem vallásmániás.

2017. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!