Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülei utálnak és el akarnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülei utálnak és el akarnak választani minket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt 18 és 20 évesek vagyunk. A volt nevelő apám elment a szüleihez mikor megtudta, hogy együtt vagyunk és elmondott engem is és anyukámat valamint a családom többi tagját mindennek. Össze hazudozott nekik mindent, még olyanokat is rólunk, amiről eddig mèg mi magunk sem tudtunk pedig rólunk van benne szó... ezt bosszúból csinàlja már egy éve mert anyukàm elvált tőle. Mindig ilyen beteges dolgai voltak volt nevelő apámnak.

Szóval barátom szülei eddig sem bírtak igazán, de ma közölték vele hogy keressen magának másik barátnőt és ki is vagyok tiltva tőlük. Olyan dolgokba kötnek bele a szülei ami nem is rájuk tartozik és adnak volt nevelő apám véleményére.

Mit tegyünk? Szeretjük egymást de fiatalok vagyunk még az össze költözéshez, tisztázni akarnám magam de unom màr hogy egy éve mindenkinek csak tisztázhatom magam a hazugságok miatt.. elvileg ki akar tartani mellettem de így még is hogyan?? Köszönöm a válaszokat! :) 18L



2017. ápr. 12. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nem pánikolsz vagy nem idegeskedsz. Próbálj valamilyen közös pontra jutni nevelő apáddal. Valszeg ő félt téged és nem akarja hogy bajod essen ilyen van a dologba. Főleg ha még nem nagyon ismeri a barátnődet konkrétan egy ismeretlentől félt téged. De ha ti jóban vagytok és már nem kis korúak vagytok akkor már engednie kéne nem ? Meg ha önállóan tudtok tenni olyat hogy összeköltöztök. Ebben az esetben ha ez működik mondd nevelő apádnak. Ha viszont továbbra sem enged meg megbolondul mert te írtad hogy bolond dolgai vannak akkor Sajn is a rendőrségi ügyet lehet belöle csinálni. Te hívod a rendőrséget és bejelented szépen elmondasz mindent. Maximum behívnak megbeszélni a dolgokat veletek és közös megállapodásra juttok . Mondjuk elég bátor ez is hogy össze akartok költözni. Ha pedig befuccsol a terved akkor nem tudsz mit csinálni akkor megörülsz mellette. Ennyit tudtam erre mondani. Írj privibe hogy ment a dolog. De ne hibáztass majd mert mondtam neked az okos dolgokat és miattam történik valami rossz nehogy én csak segíteni próbálok. Szevasz
2017. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!