Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindenki utolsó tömegember?

Miért mindenki utolsó tömegember?

Figyelt kérdés

Itthon kell ülnöm már huzamosabb ideje. A történetem ott kezdődik, és ez is már a kérdéshez kapcsolódik, hogy egy kretén ügyintézőnő képtelen volt elolvasni, hogy a képzés "25. éven felülieknek" indul..... és elvesztettem a munkahelyem.


Ez més nem is lenne baj, mert szándékomban áll az egyetem, csak megcopattak és alaposan padlóra tett, külön mese lenne, hogy hova jutottam emiatt is. Csak azóta sok helyen megfordultam és hihetetlen. Tényleg ennyire rosszindulatúak az emberek, és miért nem lehetek SENKIVEL SEHOL egy értelmes mondatpárt váltani? Miért rosszindulatú vagy hülye mindenki?


Itt van pl a chat esete ahova unalmamban és elkeseredettségemben járok. Komolyan az első mondat nem jön össze, hanem mindjárt valami rosszindulat vagy hátsószándék..

És ugyanez van élőben is. Senkivel nem lehet beszélni normálisan produktívan. És ez engem zavar.

Még egy barát is átlép vagy megtapos, ha a helyzet úgy kívánja.


Elegem van.

Tényleg aksszem fel magam a francba? közel járok!


22 éves vagyok se munkám se semmi, holott nem ezt akarom.... és nem bírom ki szeptemberig (egyetem).



2018. febr. 8. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem vagyok se tömegember, se rosszindulatú, se hülye. De tudom, hogy sok ilyen van, ezért kerülöm is őket, mint a pestist.
2018. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ismerős...
2018. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok tömegember. De a kérdésed kifejtése alapján inkább úgy tedd fel a kérdést hogy "Miért vagyok vesztes?"
2018. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mi van? :D
2018. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi általánosítás meg volt-.-
2018. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
ahhh minden nap itt fogsz picsogni? Tudjuk, szörnyű depressziós vagy ésatöbbi, de ideje lenne összekapnod magadat.
2018. febr. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, de annyi jó legalább van benne, hogy az a kevés aki nem ilyen, különbnek érezheti magát a tipikus mai tömegemberektől, és különb is! Na de hogy is értsük a tömegembert???

A tömegember ma meglehetősen negatív jelző! Kommersz, felületes, csak az anyagiaknak, külsőségeknek élő, modern kori világunktől túlpörgött - mindent akarok de máris - tipusú félidióta emberek. A lényegük, hogy semmiben nem különlegesek, a tömeg - a birkaszellem - után mennek, csak a mának élnek, hajszolják a pénzt(mellékes, hogy egyébként mennyi pénzük van!)sok esetben emberileg, érzelmileg silányak, nullák!

Van egy, a tömegembertől még negatívabb jelző az ilyenekre - használják a divatproli, esetleg pénzesproli(ha sok pénze van) kifejezést is. Nekem az egyik célom, hogy ilyen ne legyek, de hálistennek alapvetően nem vagyok ilyen, és szerintem azért vagyunk egy páran akik nem ilyenek!

2023. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!