Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire kihasználna? Ez az én...

Ennyire kihasználna? Ez az én sorsom? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

van egy legjobb barátom vagy micsoda.sosincs semmire pénze legalábbis közösbe.ö magának mindent megvesz ami csak kell magának a legaprobb hülyeségig.de ha rólam van szó 200 gorontja sincs.már kb 3 hete nem is láttam facebookon se nagyon irt telefonon se hivott cdak én kerestem jobban.ma is csak azért keresett fel mert kelett neki segitség.

Kicsit össze is balheztunk.

Mondtam neki mi van cssk akkor keresel ha kell valami. Erre besértödött es elment.

De mindig ez van.

Nekem soha nincs igazam. Véletlenül sem.

ö éli a vilagát 0 ráforditással mindig mindenkivel meghivatja magát mindenre.

Alig száll bele. Ha jgen minimális ráforditással.

Én meg 3 müszakba nyomom az ipart mindenért megszenvedek.


2018. febr. 8. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden ember a saját sorsának kovácsa. Amig hagyod hogy kihasználjon, ki is fog

Mit csodálkozol ezen? Mihaszna, az ilyenen túl kell lépni. Csak te nyerhetsz ha leépíted, minfen nap elpocsékolt idő.

2018. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szép dolog a jó szív de ne add senkinek sokáig. Én úgy gondolom, hogy az emberek jönnek mennek az életben mert ugye semmi sem tart örökké. Amikor egy kapcsolat "kifogy" akkor marad a megszokásos ragaszkodás és ez semmi mást nem gyümölcsözik csak szenvedést. Ezért úgy vagyok vele, hogy ott és akkor akár egy idegennel is barátságosan viselkedem. Ezt kapom vissza. Nem keresem és ő sem de ha megint találkozunk ugyanúgy barátságos segítőkész párbeszéd zajlik. Nem ismer meg, nem tud mindent, nem fogy ki. Ezt csinálom mindenkivel és működik.
2018. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:D Te vagy a hibás, minek adakozol. Magadra vess.

Ez a másiktól kéregetés a szakadt embereknél nagy divat, aztán meg szidják a másikat, hogy "megint kölcsön kért és nem adta vissza". Megérdemlitek egymást.

2018. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a goront?
2018. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
forint. melléütött2x
2018. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te döntésed minden.

Változtass. Légy hű magadhoz.

2018. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!