Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek, ha találnátok...

Ti mit tennétek, ha találnátok a közös mosógépben egy odaszottyadt, használt tisztasági betétet a dob gumi pereménél?

Figyelt kérdés
1 percig némán néztem magam elé miután kidobtam a kukába. Ez a valaki orvosnak készül. Én csak remélni tudom hogy megtalálja a helyes életútját a későbbiekben.
2018. febr. 10. 17:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10 AZ állandóan ott maradó wc papír gurika meg a tömérdek haj is közrejátszik hogy elegem legyen. A szobájába nem voltam még, de egyszer sem hallottam hogy porszívózott volna, amíg én heti rendszerességgel teszem.
2018. febr. 10. 20:48
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Tedd túl magad rajta, ennyi önsajnáltatást nem ér az eset.
2018. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Meg nem fogom tudni változtatni, csak nem viselem jól az igénytelen embereket.
2018. febr. 10. 20:50
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Én kitenném az asztalára, vagy az ágyára. Égne mint a rongy. Szerintem egészséges nőnek nem kell tisztasági betét, ha sok folyása van, akkor kezeltesse ki. Én sosem használtam ilyet, mert bármikor megismerkedhettem volna valakivel, és ha a bugyimban azt látta/ kitapintotta volna az hááát öööö...
2018. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Most kiélezed erre a helyzetet, mikor alapból is problémás. Velem is előfordult egyszer, hogy nem vettem észre se levételnél, se mosógépbe pakolásnál, és mikor kinyitottam a mosógép ajtaját, röhögtem egy sort, hogy de bamba vagyok. De papírzsepit, sőt pénzt is többször hagytam zsebben, mégsem állt meg a világ.
2018. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ma 20:48

Ideje lenne új lakótársra váltani.

2018. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én akkor is rápirítanék.
2018. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Fú, én régen a betéteimet előre beragasztottam a bugyimba. És egy ilyen bugyi kieesett a földre. A szobatársnőm észrevette, amíg nem a szobába tartózkodtam és sikítozva a nevem, az egész helységet bejárva a keresésemre ment
2018. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Betétet amúgy én is mostam ki véletlenül és az első gondolatom az volt, hogy "De szép tiszta lett a betét!" - utána röhögtem magamon :)
2018. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!