Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szegénység miatt viselkednek...

A szegénység miatt viselkednek így az emberek?

Figyelt kérdés

Történt 1 hete kb hogy keresztapámék kocsiját a munkahelye melletti parkolónál az ajtónál megnyomták, nyilván rátolattak, reggel amikor ment haza, nem akarta elhinni hogy valóban összetörték, a szélvédőre volt téve egy telefonszám, ami persze többször hívva lett eredménytelenül, hisz kamu szám volt, átnéztük a családból többen is a számokat, és sokféleképp próbáltuk elérni de csak megtévesztés lehetett.


Innentől a javítás mind saját költségen történt, az a valaki meg úgy áll hozzá hogy de jó, megúsztam nincs belőle semmi. Ez számomra nagyon mocsok hozzáállás, és az ilyen felfogású emberekből van több hisz nem egyedi esetről van szó, persze valamilyen úton módon, más formában úgyis visszakapja, hisz a sors igyekszik egyenlőséget teremteni.


Feltételezem fájt neki az a 70-100e ft-os kár.


2017. máj. 31. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:

nagy fsznak áll a világ, ez most a trendi.


Rendőrségi feljelentés történt remélem!? A cetlin valószínűleg volt ujjlenyomat. Kamera nem látta?

2017. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem turista/üdülő övezet a városban mert ez egy vendéglátóhely előtt volt, de kamera rendszer még sincs kiépítve, rendőrségen pedig ismeretlen tettes ellen indult nyomozás, most már gyanítjuk hogy lassan ezt is felfüggesztik.
2017. máj. 31. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az anyagi helyzettől függ. Egyszerűen csak bunkó volt, bunkó meg van mindenhol, szegények és gazdagok között is.
2017. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na de minek fokozni azzal, hogy ráteszek egy kamutelefonszámot? Ha bunkó sunyi vagyok egyszerűen elhajtok. Ez ettől különösen vérlázító.


Mint amikor a macskás képes hirdetésben írja: "a képen látható kiscicát találtam. Barátok lettünk. Ne keresd. Ne bonyolítsd." Akkor minek írod b+?

2017. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is minden félévben vagy meghúzzák a sarkát vagy rácsapják az ajtót úgy hogy kis horpadás és horzsolás lesz valahol.

Az ember vigyáz hogy ő ne nyissa rá az ajtaját se a másikra és még gumi élvédőt is tesz az ajtajára ha véletlenül hozzáérne a másik autójához akkor se tegyen kárt vagy ha látja hogy szűk lenne a hely a kiszálláshoz akkor máshova áll - és a többi ember azzal hálálja meg a vigyázó hozzáállást hogy ők leszarják az másik autóját.

Hogy mi ennek a lélektana? Félnek a következményektől vagy csak bunkók mint a 10 éve volt főnököm aki egyszer úgy jött be a céghez hogy meghúzott egy autót de meglépett onnan és akkor ezt úgy adta elő mintha valami hőstett vagy kaland lett volna. Az ilyen ember szemét. Amikor autót vettem magamnak és bele egy új mp3 lejátszós fejegységet akkor lekK.anyázott. Nem is dolgozok már ott sőt fönököm sincs azóta se mert inkább vállalkozok mint hogy egy lenéző senkiházinak dolgozzak. Szar egy világ ez.

2017. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akármilyen anyagi helyzettel rendelkezhetett aki nekitolatott az autónak, lehetett ladától kezdve lamborghini-ig bármi. Az, hogy valóban bunkó volt-e, vagy sem, az eléggé kérdéses, én inkább azt feltételezném, hogy az őt is ért stresszhelyzet és kár miatt zavart volt, és elírta a számot.

Mert kár az ő autójában is keletkezett, nem kizárható, hogy jelentősebb, mint a keresztapádék autójában.

Ha valóban bunkó, elhajt mint ha mi sem történt volna, nem szál ki, hogy még az arcát is jó alaposan megjegyezzék, aztán kamuszámok írásával terelje a gyanút arról, hogy ő igazából nem is bunkó. Ilyen fordulatok a fűrész 18. részében előfordulhatnak, de a valóságban nem jellemző. Próbáljátok a telefonszámot 0620/30/70 előhívószámokkal is, lehet, hogy nemrég számhordozással szolgáltatót váltott, és nem szokta meg hogy attól hogy már vodás, még 20-as maradt a száma. A rendőrség ilyen esetekben zsákutca, nem vesznek se dns mintát, se ujjlenyomatot, se semmit. Még egy betörésnél se nagyon foglalkoznak ilyesmikkel, nemhogy egy ilyen ügynél. A sors valóban a harmóniára törekszik, de ettől nektek még nem térül meg a károtok.

2017. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na akkor ezt kapd ki, én ettől nem térek magamhoz tegnap óta.


Tegnap vittem a gyerekorvoshoz a kisfiamat, mert beteg lett. Már a vetkőzőben vártunk, mikor hallottam az éppen vizsgált kislány anyukáját, hogy mi baja a gyermekének. Azért hozta be a gyereket, mert autóval voltak, és a zebrán átengedett egy idős embert. Persze mivel idős volt, nehezen mozgott, szóval totyogott, lassan haladt szegény. A mögötte lévő autós nem látta a gyalogost, nem tudta miért állt meg az előtte lévő kocsi. Szóval, hogy haladásra ösztökélje, hátrált egy picit, és belegurult. Amellett, hogy így gondolom mindkét autóban kár keletkezett, a első kocsi hátsó ülésén ott volt 2 kisgyerek. Az egy pici lány meg is sérült, fájt a válla neki. Gondolom már kontrolra jöhettek, az anyuka azóta kinyomozta, hogy ki volt az illető, és meg szándékozott látogatni. A doktornő beszélte le róla. Az anyuka még mindig tiszta ideg volt, mondjuk nem is csodálom. Én tuti meglátogattam volna már az illető. Nem tudom milyen sérülése lett a kicsinek, de mikor a doktornő megkérdezte, még mindig fájlalta a vállát.


Bocsi, hogy offoltam, de ha a sors valóban egyenlít, akkor hőn remélem, hogy ez az illető is ugyanígy visszakapja. Csak ha lehet ne egy ártatlan sérüljön, hanem ő maga.

2017. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Is., mert ez is egy helyzet-elem.
2017. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a szegénység miatt viselkednek így az emberek, hanem a bunkóság miatt.
2017. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!