Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy extrovertált személy is...

Egy extrovertált személy is lehet magabiztos?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem introvertáltra gondoltál?
2018. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nehezen barátkozó, befelé forduló, külső világtól elforduló személyiség vagy, akkor az introvertált és ennek az ellenkezője az extrovertált.

Feltételezem, hogy az elsőre gondolsz, csak a kifejezéseket kevered.

Nos, szerintem a magabiztosságnak nincs köze az introvertáltsághoz, legalábbis az esetek nagy többségében nincs és ahogy az én esetemben sincs.

Magabiztos, önértékelési zavaroktól mentes ember vagyok, de az élettapasztalataim tettek introvertálttá és így remekül érzem magam.

2018. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elso, igen arra gondoltam :D
2018. febr. 13. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Az introvertáltak magabiztosabbak,bátrabbak,mert nem másnak akarnak megfelelni.
2018. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy introvertált személységem lenne de Ha nehezen barátkozó


Nehezen barátkozok de csak azért mert nincs szükségem a drámához stresszhez és hamis barátokhoz akik még a hattyú halálát is megjátszák


befelé forduló típus vagyok inkább de mégse vagyok magabíztos mert sokat bántottak mikor kisiskolás koromban dagadt voltam és még lófogú is


Mára már tök jó külsöm lett lefogytam a fogaim is rendbe jöttek de mégse érzem magam se szépnek se magabiztosnak hiába mondja a párom hogy szexi vagyok

2018. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na én ilyen vagyok :D introveltált, és magabiztos. Nincs szükségem közeli barátokra. Olyanokra van, akikkel havonta, kéthavonta találkozunk, de ennyiben ki is merül.
2018. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 4 Nincs ilyen törvény.


Egyszerűen nem lehet ezzel összefüggésbe vonni a magabiztosságot. Extrovertált is lehet önbizalomhiányos, introvertált magabiztos, ezekre mind ismerek példákat.

2018. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!