Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek extrovertált...

Hogyan legyek extrovertált személy? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Introvertált személyiség vagyok és csak olyan emberekkel tudok beszélgetni, akit élőben jól megismertem,azaz a valóságban sokat beszéltünk.Amikor leálltam beszélgetni egy személlyel,akkor is még az elején nem tudtam,hogy mit mondjak.Most meg nagyon is jóban vagyunk.Az osztályban szeretnék ismerkedni pár emberrel.(És az osztályban egy van,akit alig nevezhetek a barátomnak,mert lényegében csak a telefonját nyomkodja,de mégis sikeres a tanulásban.)


Ráadásul van egy lány akibe szerelmes vagyok és vele se tudok beszélgetni,mert amikor a barátomhoz megyek szünetekbe beszélgetni általában 4-en vagyunk.(Én,(fiú)barátom,lány +1 fő aki szintén fiú.)A barátomhoz szoktam menni beszélgetni,de a lányhoz is szeretnék valamit mondani vagyis vele beszélgetni.De az a baj,hogy nem tudom,hogy mit szóljak hozzá.Lenne hozzá egy kérdésem, csak az a baj,hogy nem terelődik oda a téma.Amikor a lánnyal kettesbe vagyok (ami nagy ritkaság hat hónapban kb kétszer fordult elő) akkor talán tudok vele valamit beszélgetni,de csak hebegek habogok.A két alkalomból egy mondhatni ami kicsit normális beszélgetés volt.

(Ez a két alkalom beszélgetés ideje összesen max 4 perc volt.)

1. Kérdés: Hogyan ismerkedjek az osztálytársaimmal?


2. kérdés: Mit tanácsoltok a lány ügyében? (Jelenleg Facebookon próbálok hozzá közeledni,hogy hátha megismeri az igazi énem vagy pedig hülyének néz,hogy a valóságba nem beszélgetek vele,csak annyit,hogy Szia.)


3. kérdés: A lány szerintetek hülyének néz,mert barátommal nagyon jól elbeszélgetek őt meg mondhatni levegőnek nézem (holott nem is akarom levegőnek nézni)?


4. kérdés: Szerintetek mi lehet rólam a véleménye a lánynak?


16 éves fiú vagyok nem volt még barátnőm,most sincs és még csak nem is csókolóztam.A lány 18 éves.Ha ez lényeg a barátom 19 éves.Tudom azzal fogtok jönni,hogy a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk ezért a fiúnak kell idősebbnek lennie.A lánynak meg lehet van barátja.Kérlek segítsetek és normális válaszokat adjatok!



2016. márc. 24. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

szia

én egy évvel vagyok fiatalabb nálad, ugyan úgy introvertált (INTP). egy időben próbáltam is megváltozni, de szerintem nem lehet és nem is érdemes. sőt, vannak lányok, akik kifejezetten a visszahúzódóbb fiúkat szeretik.

szerintem figyeld, hogy egyáltalán bejössz-e a lánynak, pl. próbál szemezni veled, stb. mert ha nem is jössz be neki, akkor szvsz felesleges próbálkozni. sok sikert :)

2016. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lánnyal facebook-on szerdán beszéltem utoljára iskola után.Az utolsó üzenet láttán nem írt vissza (pedig látta a videót).Következő nap csütörtökön ráírtam,hogy belenézett-e a videóba,de nem válaszolt semmit, holott ezt is látta.
2016. márc. 29. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarázat: nem érdekled.


Introvertált személyből pedig max. akkor lesz extrovertált személy, ha újjászületik. De eljátszani bármikor eljátszhatod, hogy extrovertált vagy.

2016. máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!