Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban lehet egy introvertált személy domináns, és egy extrovertált személy kevésbé domináns?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
persz
2013. ápr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bond Girl ***** válasza:
Abszolút. Saját tapasztalatból mondom, hogy lehet.
2013. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki introvertált, még lehet erősebb jellem mint egy extrovertált. Tudod, amelyik kutya ugat...:)
2013. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Én extrovertált nő vagyok, és simán "alárendelem" magam egy pasinak, akivel jól érzem magam, mert számomra ez így kellemes. Ha introvertált, akkor is.
2013. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, mert én intro ffi vagyok, és extrovertált nőt szeretnék, de nem feltétlenül lenne jó ha dominánsabb is lenne. :)


23/F

2013. ápr. 22. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Know that feel, bro.
2013. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 5 vagyok. Ha határozott vagy, magabiztos, és a nő jól érzi magát melletted, akkor semmi gond azzal, ha introvertált vagy. Viszont ha extrovertált nőt szeretnél, akkor ne próbáld "korlátozni", és tudni kell alkalmazkodni is. Tehát pl. én szeretek társaságba járni, és szeretem, ha a partnerem is velem van. Nem kell, hogy a társaság közepe légy, de annak sem örülnék, ha ülnél egy sarokban búvalb*ott képpel, miközben én próbálom jól érezni magam. Tehát ha az ilyen helyzeteket tudjátok kezelni, akkor semmi gond!
2013. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ilyennel abszolút semmi gond, meg amúgy se korlátoznám talán semmiben. :)
2013. ápr. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!