Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az első szex miben változtat...

Az első szex miben változtat egy férfin? Ferfiasab lesszel tőle? idősebb válaszát kérném.

Figyelt kérdés
fiú, szex, csók, tanács, férfiasságá
2018. febr. 13. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most 38 éves vagyok


16 évesen volt az első szexuális élményem.

Félénk gyerek voltam, azt se tudtam mit kell csinálni, és a lány hiába volt tapasztaltabb nem nagyon tudta kezelni a helyzetet.

Ráadásul ittunk ami nem igazán javít az "állóképességen" ilyen helyzetben.

Körülmények is rosszak voltak sötét volt és hideg.


Borzalmas élmény volt, nem is érdekelt utána a szex.


Kb. 1 évvel később megismerkedtem egy lánnyal aki szintén tapasztaltabb volt de ő végre tudta is hogy mit kell csinálni, így vele sikerült feloldódnom és utána már nagyon élveztük a szexet.

Szerettük egymást, szóval amikor csak tudtunk találkoztunk és kb. 1 év után össze is költöztünk. Ez is nagyon jól sikerült így 18 évesen úgy éreztem hogy mindent megkaptam az élettől amit akartam.

Egy csinos lányt aki szeret, akivel fantasztikus a szex akivel mindent meg lehet beszélni, akivel jó együtt élni a mindennapokat.


Ha őt vesszük első sikeres szexuális élménynek akkor minden téren beteljesedést és harmóniát hozott az életembe.


Ha arra gondoltál hogy lemész bulizni és megdugsz egy csajt és ezután mi változik meg abban nem tudok segíteni.

De mivel mindenkinek máshogy alakul az élete lehet hogy lesz itt olyan aki le tudja írni.

2018. febr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
erteme de azért kösz én arra gondoltam konkrétan hogy ferfiasabb lesz e maga az ember nyitotab, oldodotab és nem lesz többé kisfius a viselkedése ?
2018. febr. 14. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem változtat.
2018. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz 20 éves vagyok és még nem volt szexuális élményem . nem vagyok ronda sem meleg csak egyszerűen kisfiúnak tartonak nem értem miert a viselkedesemel nincs gond mért sem jön össze semmi.
2018. febr. 14. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem változott semmi.

Persze nagyon-nagyon jó élmény volt az első és emlékezetes is a maga módján, de egyáltalán nem olyan misztikus vagy különleges, mint ahogy azt sokan beállítják. És nem is volt annyira jelentős mérföldkő az életemben, ahogy a társadalom nagy része kezeli a "ki szűz még"-kérdést.

Nem leszel tőle férfiasabb, ez nem valami varázslat, hogy hirtelen érettebbé és bölcsebbé válsz abban a pillanatban amikor berakod.


Csak ezért ne feküdj le senkivel mert csalódni fogsz, ez tényleg elég kisfiús hozzáállás lenne. :)

2018. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az első változtat rajta. Hanem egy hosszú távú és boldog kapcsolat, amelyben jó a szex.
2018. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
érdekes amit montok. de mért van az hogy még képen látnak bejövök amikor pedig szemelyesen akkor azt mondják legyünk barátok ! mert túl jó vagy ? (hogy mi van) ilyenkor én ,😊 bunkós bottal kéne várnom őket ? nem e aszt aszt veszik rajtam észre hogy szűz vagyok? és ez olyan taszító ?
2018. febr. 14. 23:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Képen teljesen más, mint élőben. Élőben figyeli az arckifejezésed, a hangod, a testbeszéded, nem tetszhetünk mindenkinek. Azt valószínűleg nem tudja, hogy szűz vagy, bár ha túl félénken, zárkózottan viselkedsz, sejtheti. Sajnos manapság a legtöbb lánynak olyan pasi kell, aki nagyszájú, vannak csajos dumái, céloz rá, hogy meg akarja dugni, a személyiség, az ismerkedés és a lelki értékek nem számítanak. Ja meg az intelligencia sem, ami a legszomorúbb.
2018. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez így van sajnos !!!!
2018. febr. 16. 00:12
 10/10 anonim válasza:
Semmiben csak talán felold egy két gátlást az emberben és amikor odajutsz egy csajjal aki még tetszik is neked nem úgy fogsz ott állni és azon gondolkodni hogy most mit kezdjek ezzel a csajjal. Még valami könnyebben és nagyobb öbizalommal fogsz közeledni egy nőhöz.
2018. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!