Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Később meg fogom bánni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később meg fogom bánni, hogy egy idősebb nő volt az első?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, még szűz. A korombeli lányokkal nem igazán voltam sose szerencsés, évek óta nem is próbálkozom náluk. Kb. 2 hónapja megismerkedtem egy nővel, időközben kiderült róla, hogy 53 éves, én 35-nél nem néztem volna többnek. Férjnél van, van két gyerekük, de már csak a gyerekek tartják egy fedél alatt őket, egymástól külön alszanak évek óta. Ez alatt a 2 hónap alatt rengeteget beszéltünk, szinte mindent tudunk egymásról. Kétszer találkoztunk személyesen is, egyébként szinte egész este/éjszaka beszélgetünk. Most hétvégén megemlítette, hogy ha legközelebb találkozunk akár együtt is lehetnénk ÚGY. Köpni, nyelni nem tudtam, aztán annyit tudtam kibökni, hogy én tisztelem őt annyira, hogy ne fogadjak el ilyen ajánlatot tőle, de ő erre kinevetett, hogy semmi rossz nincs ebben és nem venné tiszteletlenségnek, hogy ha belemennék. Azóta csak ezen jár az eszem, de ugyanakkor ódzkodom is, mert én nem akarok semmi komolyat tőle, jó vele beszélgetni, nem mondom, az sem lenne rossz, ha szex is lenne köztünk, de ha idővel majd mégis találnék egy korombeli lányt, akkor nagyon kellemetlen lenne számomra elmondani neki, hogy egy tőlem 30 évvel idősebb nővel volt az első szexuális élményem. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. szept. 18. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Menj bele. Nem fogod megbànni.

" Mert nincs a vilàgon se jó, se rossz, gondolkodàs teszi azzà"

(William Shakespeare)

És csak azt lehet bànni amit nem tettél meg, a tétlenség nem visz előre.

2017. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Ujabban a nok is bevetik a nincs koztunk semmi, csak a gyerek tart ossze dumat? Foleg, ha 30 evesen szult, az a gyerek 23 eves.



Ettol fuggetlenul a te dontesed. Ha 28 rves korodig nem jott ossze, akkor mar nehez lesz eljatszani az elso tini szex romantikajat.

2017. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát én 43 -vagyok még közöttünk is sok a korkülömbség...

Barátság oké de egy testi kapcsolat pláne ha szerelem sincs...

Nem tudom elképzelni sem 30-as nők között nem találtál magadhoz valót.

Ez olyan mintha a gyerekem osztálytársaira hajtanék.A nő sem százas! Ne menj bele.

2017. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Élj a lehetőséggel. Azt bánnád ha nem. Persze ezt te tudod te érzed ha kicsit is érdekel hát hajrá.
2017. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Ha nem most kefélsz, akkor szerintem már soha. Én belemennék a helyedben, azt szétkúrnám a vén pumát!

Aztán én fenntartanám a szexviszonyt vele, és mellette ismerkednék korombeliekkel.


25f

2017. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő benne van ilyen alkalmiban és úgy érzed,használd ki.Mondjuk én nem küldenék el egy pasit azért,mert még szűz,ha amúgy szimpatikus.
2017. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

jaguár*

francért ilyenekről vannak elnevezve :D legyen idős MILF azt csáé

2017. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Egyrészt: miért kéne már elmondani majd a leendő párodnak (ha egyáltalán lesz valaha) hogy milyen nővel veszítetted el???? Nem kell elmondani, ne legyél már ilyen balfas. Vagy mond azt h idősebb volt aztán ennyi.

Másrészt: taliztál vele, meg tudod állapítani hogy vonzó számodra vagy sem. Sokkal fiatalabbnak nézted a koránál, akkor nem mind1 hány éves? Ha meg van a vonzalom, kívánod akkor tedd meg. Mégis mire vársz 27 évesen?? Úgyis béna leszel legalább gyakorolsz vele addig mire rád talál a szerelem.

2017. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy meg fogod bánni de hülye lennél kihagyni!!!!
2017. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy nőt nem illik visszautasítani! Légy udvarias nyugodtan. ;)

Ja és egyáltalán nem tartanám cikinek, az már kicsit furcsább, hogy hogyhogy ilyen későn vesztetted el, de igazából ez sem baj, ha meg tudod indokolni.

2017. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!