Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg vagyok rekedve az életembe...

Meg vagyok rekedve az életemben. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy csak most vettem észre, hogy elég közel állok a depresszióhoz, esetleg meg is van ez a gyönyörűség.


21 éves vagyok, a fővárosban voltam egy jó ideig, dolgoztam, és igencsak jó helyem volt ott, úgy éreztem. Nem voltak anyagi gondjaim, minden napra jutott valami munka, szórakozás, stb.

De két hónapja édesapám halálhíre fogadott. Váratlanul ért, de ezt viszonylag gyorsan túl tudtam élni. Viszont a temetés és társai igencsak elhúzódtak, én meg épp egy új munkahelyen voltam, és hát éreztem, hogy édesanyámhoz haza kell térnem, szóval költöztem.

Most egy vidéki kisvárosban vagyok, a hónap elején sikerült csak munkát találni, azt is csak ismerősnek köszönhetően.

Viszont úgy érzem, hogy amióta itt vagyok, nincs semmi kedvem semmihez. Nem megyek ki a szabadba, nem tartok rendet magam körül, olvasni sincs kedvem. Eszek-iszok, hugyozok, nézek valami idiótaságot, mostanság animéket, és dolgozom és ennyi.


Pedig annyi álmom volt... Pszichológiát szeretnék tanulni idősebb koromra, és zenével, írással foglalkozni komolyabban. De mint mondtam, könyvet ragadni sincs kedvem, gitárt felkapni se, és írni is csak ezt a kérdést sikerült.

Nem motivál semmi, és csapdába esek akárhányszor megfogadom, hogy ennek most lett vége. Ugyanolyan lesz a következő nap.



2018. febr. 14. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress fel szakembert , a trauma még tart . Keress testmozgást , kirándulj , beszélgess tartalmasat megbízható arcokkal , nem írásban meg skypeon .
2018. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajajajajj. A kedves, mélyentisztelt staff nem sokára törölni fogja a kérdésed. Valszeg a hugyozás szó miatt Ahogy az enyémet is, pedig semmi nem volt benne. Ma itt tartunk, h kérdezni sem lehet. Qurva oldal...
2018. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol érezted jól magad, a fővárosban, vagy a munkahelyeden?

Ha a fővárosban, akkor marha egyszerű a képlet, fogod magad, és visszamész. Ha szerencséd van, meg tudod győzni édesanyádat, hogy jöjjön veled, ha nincs, akkor ő marad - de ez NEM a te hibád, neki is megvan a lehetősége, hogy veled menjen, nem mondtál olyan indokot, ami miatt anyukád nem tud költözni. Ezt a mártír szerepet meg felejtsd el egy életre, szép dolog másokat segíteni, de nem leszel rá képes, ha közben te magad is tönkremész.

2018. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!