Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is dumáltok magatokhoz...

Ti is dumáltok magatokhoz ("csak mosd meg a kezed") ehhez hasonlók?

Figyelt kérdés

Ti is szoktatok magatokhoz dumalni?


Pl. Rament vegyszer a kezemre, es akkor dumalok magamhoz, hogy "nyugi, csak mosd meg" ... stb.


Vagy pl. Este hazajovok melobol, " tusolj le, meg vedd ki a kontaktlencséd, utana ulj csak le gép elé"


Tehát így egyes szám 2. Személyben?

Vagy pl tukor elott hogy "jo lett az uj hajad" (nem azt mondom, jo lett az uj hajam"


Egyedul elek. 2015 augusztusa ota egyedul (alberlet) ill olyan meloim voltak , ahol vagy egyedul voltam, vagy pedig keves emberrel talalkoztam.

2015 elott kolis voltam de emlekeim szerint akkor is sokat dumaltam magamhoz e. Sz. 2. Szemelyben.


Ez furi?

Ti is dumaltok magatokhoz? Akar pl pozitiv megerositeskent? " csinos vagyok" "jo vagyok a melomban" ilyenek?

Ha igen, e. Sz. 1 szemelyben vagy 2. Szemelyben?


Nagson furi vagyok?

24 l



2018. febr. 16. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de csak E/1-ben.
2018. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én néha komplett párbeszédeket pörgetek le magamban. Szerintem nem furcsa.

Bár elvileg én egy külön "kategória" vagyok az osztálytársak szerint...

15/L

2018. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
E/1-ben szoktam. Nem dumál vissza és mindig nekem van igazam.
2018. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

A szülői részed beszél a gyermeki részedhez, a gyermeki részt nemigen érdekli a kézmosás.


Vagy amikor egy sötét kihalt sikátorban halad el a hóember, már maga a sötétség, a csend előhívja a gyermekit, aki fél, de ekkor a felnőtt rész nyugtatja őt "húzd ki magad, lépj határozottan! Semmi baj nem lesz!" De beszélhet a szülői rész a gyermekihez durván is, ebből fakad az önbizalomhiány, szóval általában a szülői ott a sikátorban figyelemelterelést is bevethet "Vár a sűti a hűtőben"

A gyermeki "ott valami megmozdult!" A felnött közbeszól "Nézzük meg? Nincs ott semmi"

2018. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én leginkább akkor szoktam, amikor valami miatt nagyon zavarban vagyok, és így próbálom magam nyugtatgatni.
2018. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz..mindenkinek van valami "heppje",nekem is.

22F

2018. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, nincs ezzel gond. :)
2018. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig még nem tűnt fel, hogy csinálnám, de másnál(pl.: munkahelyen) már észrevettem olykor. Szerintem, nem olyan vészes ez.
2018. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Illetve, jobban belegondolva, olyan már előfordult, hogy letoltam magam: "Aranyapám, ezt jól elszúrtad!"
2018. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvileg az emberek szoktak magukhoz beszelni neha, plane ha egyedul elnek...
2018. febr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!