Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is dumáltok magatokhoz...

Ti is dumáltok magatokhoz ("csak mosd meg a kezed") ehhez hasonlók?

Figyelt kérdés

Ti is szoktatok magatokhoz dumalni?


Pl. Rament vegyszer a kezemre, es akkor dumalok magamhoz, hogy "nyugi, csak mosd meg" ... stb.


Vagy pl. Este hazajovok melobol, " tusolj le, meg vedd ki a kontaktlencséd, utana ulj csak le gép elé"


Tehát így egyes szám 2. Személyben?

Vagy pl tukor elott hogy "jo lett az uj hajad" (nem azt mondom, jo lett az uj hajam"


Egyedul elek. 2015 augusztusa ota egyedul (alberlet) ill olyan meloim voltak , ahol vagy egyedul voltam, vagy pedig keves emberrel talalkoztam.

2015 elott kolis voltam de emlekeim szerint akkor is sokat dumaltam magamhoz e. Sz. 2. Szemelyben.


Ez furi?

Ti is dumaltok magatokhoz? Akar pl pozitiv megerositeskent? " csinos vagyok" "jo vagyok a melomban" ilyenek?

Ha igen, e. Sz. 1 szemelyben vagy 2. Szemelyben?


Nagson furi vagyok?

24 l



2018. febr. 16. 18:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen. Én E/1ben és E/2ben is szoktam, sőt néha még sakkozok,vagy amőbázok is magammal. Mimdig én nyerek
2018. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!