Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy állsz az esélyekkel?...

Te hogy állsz az esélyekkel? Nálad hány esély van?

Figyelt kérdés
Mivel tudja magát nagyon elásni valaki a szemedben? Voltak óriási csalódásaid, ha igen, mesélnél?

2018. febr. 18. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

én úgy látom magamon, hogy volt egy olyan időszak, amikor túl sokat adtam, meg van az, ami most van, hogy esélyt sem adok igazán.

ezt úgy értem, hogy szerintem ahhoz, hogy valaki esélyt kapjon, minimum kell bizalom. na most nekem ez már nincs.


elviselem, megtűröm az embereket, szóbaállok velük, de bizalmat egyik sem fogja már megkapni.

nagy valószínűséggel többször csalódnék én abban az esetben, ha továbbra is 1-1 esély erejéig megbíznék bizonyos emberekben, mint hogy nem bízok senkiben, ezáltal azok, akik egyébként soha nem okoznának nekem csalódást, szintén hátrányban lesznek.

2018. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Átverés esetén nincs több esély. Ha valakinek köszönök és nem köszön vissza, ebből még egyet eljátszhat, de többet nem. Ha megbántanak, de bocsánatot kérnek, akkor mondjuk néhány, de azért nem végtelen.
2018. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem mesélek, csak saját magamban csalódtam eddig. Voltak esélyeim, amiket nem megfelelően használtam ki sosem. Jelenleg is vannak esélyeim, így a múltból tanulva arra kell most törekednem, hogy legalább ezt ne b×m el.
2018. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Figyeltem rá, a kedvében jártam gondoskodtam róla, szerettem. Cserébe megalázott és úgy beszélt velem mint ahogy eddig még soha senki.

Nincs több esély, sem lehetőség. Ha bocsánatot kérne elfogadnám, de többé nem tudnék bízni benne és nem tudnám feltétel nélkül szeretni.

2018. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
voltak óriási pofára eséseim de nálad mindig mindenkinek van mégegy esély..általában nem értik, nem élnek vele
2018. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért erre így elég nehéz válaszolni, szitu függő, meg persze az is jócskán befolyásol milyen viszonyban vagyok az illetővel. Alapjában véve úgy állok hozzá, hogy mindenkinek jár a második esély. Nyilván vannak szélsőséges esetek, ilyen az amikor pl átvernek, amit már egyszer korábban is leírtak.

Viszont azt gondolom vannak esetek, amikor kifejezetten jót tesz egy konfrontálódás, értsd: jó lecke a másik számára, ezáltal megerősödhet a kapcsolat.

22/N

2018. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer adok új esélyt, azt nem hagyom, hogy valaki sorozatosan kihasználjon vagy megalázzon.
2018. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig nemigazán voltak nagy csalódásaim, nálam van több esély, hamar meg tudok bocsátani, de ha valakit nem kedvelek, azt elkerülöm.
2018. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Barátoknál egy esély van, párkapcsolatot nem akarok úgyhogy ott nincs esély.

Ez így szigorúnak tűnhet, de ahhoz nagyon komoly dolgot kell tenni, hogy valaki eljátssza azt az egy esélyt, így szerintem érthető, ha utána már nincs kedvem még egyet adni. És ez nem választás kérdése, mert még ha meg is bocsátok az illetőnek, soha nem fogok tudni újra bízni benne azok után, hogy elárult.

2018. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez nem konkrétan darabra megy; hanem hogyha pl olyan nagy dolgot szúr el, ami miatt kizárt dolog lenne a folytatás; pl apró bakik bizonyos mértékig nem baj. De most amúgy konkrét példákat semmire nem tudok fölhozni. Hát pl szerelmes jellegű csalódásaim nem voltak; de azért volt pár egyéb, majd lehet, hogy később leírom.
2018. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!