Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a számításomról?...

Mit gondoltok a számításomról? Avagy még sincs olyan "sok hal a tengerben"? Azaz milyen esélyekkel indulsz barátnő téren.

Figyelt kérdés

Győr

Teljes népesség: 128902 fő

Ennek nagyjából a fele nőnemű, azaz 64451 fő.

Mivel 18 éves vagyok, a korosztály ami nálam szóbajöhet a 15-21 éves. (Azért 21 a maximum, mert a felett már kb. szóba sem állnának velem, nem másért)

Vonjuk le tehát az ezen kívül esőket, ami nagyjából 80%. Tehát marad kb. 12890 lány.

Ebből levonjuk a túl szép lányokat, akiknek én nem biztosan nem jönnék be, ami kb 20%.

Aztán levonjuk akik viszont nekem nem tetszenének, az szintén kb. 20%.

Valamint akik kapcsolatban vannak, ami megint nagyjából 20%.

Levonunk még 15%-ot, akiket szinte biztosan el fogok kerülni egész itteni életem alatt, valamilyen okból kifolyólag. Győr nem olyan kis város. (Más iskola, messze lakik, alig jár el otthonról, én se járok el sokat stb.)

Így a végeredmény 3223 lány!! Győr 128902-es lakosságához képest ez elég kevés. Ennyi az a lány, aki egyáltalán számítsába kerülhet a barátnő pozicíóra.

Továbbá rontják az esélyeket, hogy nem vagyok túl nyitott, ismerkedős típus, keveset járok el itthonról, nincs sok ismerősöm stb.

Hogy legyen így az embernek barátnője úgy mégis? :D



2014. okt. 26. 16:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Légyszi hagyjál engem a matekkal :D
2014. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nyugi tesó, tojni rá, aztán jönnek csőstűl :D
2014. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Inkább a valószínűséget számolnád, ami nagyobb, mint 0. Tehát bekövetkezhet! Kitartást hozzá!
2014. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi idöt vesztegetni hülye számításokkal..ráadásul sztem hibás, alaptalan. :D Ezért nincs esélyed a csajoknál :D
2014. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Számíts bele a Győr környéki településeken élőket is, akik Győrbe tanulnak például!
2014. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Na látod ezért nincs neked nőd, mert ilyen hülyeségekre pazarlod az időt.
2014. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

3000 olyan lány van, akiből potenciális barátnő lehetne, nem elég? A kereszthalmazokról meg nem is beszélve, sok lányt 2x is kiejtettél az alábbi számolással.

Tehát ez teljes csőd.

2014. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Neked nem lesz nőd...

Egyszerű: A párom nem mert próbálkozni, mert azt mondta, hogy túl jó vagyok hozzá(mások szerint is találhattam volna jobbat), de megszerettem, így összejöttünk.

Lehet, hogy valaki külsőre nem fog meg, de személyiségre ő az álmaid nője, ha pedig megszereted szebbnek fogod látni.

Nem az rontja az esélyedet, hogy nem vagy nyitott, hanem az, hogy barom vagy.

2014. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tetszik az elmélet és a számítás, nekem is van egy teóriám igaz abban nem a számokra helyeztem a hangsúlyt.


Ha jobban belegondolunk még csak cáfolni sem lehet (igaz megerősíteni sem) de a számok nem hazudnak. Nagyjából reális képet festesz.


És most gondolj azokra akik kapásból kisebb helyen laknak :D Én egy 15 ezres városban ha a te számításaid követem az eredmény 800 lenne, ha minden ilyen szép lenne matematikailag is. Aztán a valóságban nem 20%-nak nem fogsz tetszeni hanem 50-60nak, neked is legalább 30-40 nem fog bejönni, a férfi-nő arányok nem egyformák, több az idős mint a fiatal, vonjuk ki az etnikumot, ha nem akarunk velük kezdeni.. Rosszabb az az eredmény mint 3223!

2014. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok és rohadtul nincs senkim.
2014. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!