Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tizennégy éves vagyok szemüveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizennégy éves vagyok szemüveges leszek szerintetek ugyanolyon esélyekkel ismerkedhetek majd jóképű fiukkal mint a nem szemüvegesek?

Figyelt kérdés
Szerintem nekem meg egyik szemüveg se fog jól állni:(

2014. máj. 10. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én is szemüveget hordok,nekem bejönnek a szemüveges csajok :)

20f

2014. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Ha majd nő leszel megtalálod a helyes szemüveget. Én pl imádom a szemüveges csajokat! Nálam a szemüveges lányok sokkal nagyobb előnnyel indulnak mint a nem szemüvegesek.
2014. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a szemcsis lányokat. Pedig nekem nincs :)
2014. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyik lány barátom most lett pár hónapja szemüveges, esküszöm sokkal jobban néz ki mint eddig. :D Mármint arcra. Nem hiszem, hogy emiatt kevesebb esélyed lesz.
2014. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A szemüveg kb. 20 évvel ezelőtt számított "cikinek", de akkor még olyan is volt a választék. :) Ma már a szemüveg öltöztet, kimondottan trendi lehetsz vele.

Én nagyon régóta vagyok szemüveges, semmilyen hátrányát nem tapasztaltam, hogy emiatt ne kellett volna bárkinek. Ha TE nem szégyelled, nem csinálsz belőle ügyet, akkor másokat sem fog zavarni. De ha téged zavar, az érződik a viselkedéseden! Válassz olyan keretet, ami neked tetszik, amiben jól érzed magad, magadhoz illőnek érzed, és hidd el, nem lesz semmi gond! :)

2014. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy szemüveges vagy hanem az hogy a legfőbb szempontod, hogy jóképű legyen. Nagyokat fogsz még csalódni te lány.
2014. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kontaktlencse, a tuti megoldás.. Gimiben előszeretettel használtam, most, felnőtt nőként pedig kifejezetten csinos kiegészítőnek tartom a szemüveget.

Fiúk közelébe pedig addig ne menj, amíg a jóképűségük a lényeg, illetve amíg azt hiszed, egy szemüvegről fognak megítélni, mert csúnyán megjárhatod, vagy az a szegény fiú szívja meg veled.

21/N

2014. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem a szemüvegen múlik, hidd el. Inkább a külsőre mennek a fiúk. Ha karcsú vagy, jó alakú, szexis, csinos arcú és felteszel sminket is, no problem! :)))
2014. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem számít hogy szemüveges e a lány vagy sem.

Ma már nem ciki a szemüveg. 10 évvel ez előtt még nem nagyon volt választék, sőt előtte se :D. Az egész iskolában alig hordott valaki szemüveget mert sokan inkább nem is használták.

Később bejöttek a vastagabb keretesek és most már az SZTK keret is divat. Van aki csak azért hordja mert tetszik neki és ablak üveget rakat bele.

2014. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ramcsiii ***** válasza:
Engem kifejezetten dicsértek hogy milyen jól nézek ki szemüvegben,pedig én azt hittem strébernek fognak tartani..De nem..sőt..volt akit inkább a rossz tanárnénire emlékeztettem és emiatt flörtölt velem :D..szóval.Szerintem is divat manapság,főleg ha a stilusodhoz tudsz megfelelőt választani,nem lesz gond :)
2014. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!