Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokat is irritál a hangos...

Másokat is irritál a hangos rágás?

Figyelt kérdés
Az anyám mellett egyszerűen nem bírok megmaradni, ha eszik. Hangosan rág, és nyammog... Rémesen irritáló. Szeretem anyámat, de amint leül, hogy eszik valamit, én eltűnök a színről, mert ez a nyammogás iszonyatos. Olyan idegesítő... Nem értem, miért nem bírja becsukni a száját, vagy valami. Mást is idegesít az ilyen, vagy csak az én fülem nem bírja?
2018. febr. 19. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:

mizofónia


Én is így vagyok vele meg még jó pár ismerősöm.

Nekem a párom szokott alvás közben cuppogni, szóval csak füldugóval tudok aludni, mert felidegesít.

2018. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dettó, ha valaki csámcsog mellettem szájba tudnám vágni.
2018. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is idegesíteNE de szerencsére nem kell ilyet elviselnem.
2018. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én időnként csámcsogok. Annyira tudom szeretni az ízeket, hogy elfelejtkezem magamról. Pedig esküszöm, rendesen meg vagyok nevelve. Anyám ma is rám szól, pedig bőven felnőtt vagyok.

De tudom, hogy illetlen dolog.

2018. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a családtagjaim viszonylag csendesen esznek de hiába, engem is idegesít, engem még a nyelés hang is zavar. Nálam is vagy legyen valami háttérzaj vagy nem eszek másokkal. Bár nálam ez visszafelé is működik pl "hangos kaját" nem szeretek nyilvánosan enni (pl chips, paprika tartalmú szendvics)
2018. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar, mert nem vagyok akkora sznob paraszt, hogy még ebbe is belekössek. Amúgy ha itt néhányan gondolkodnának, talán rájönnének, hogy vannak, akik nehezen kapnak levegőt orron át, és nemigen tudnak csukott szájjal enni.
2018. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos hiába eszek csukott szájjal mindig, így is rohadtul hangos. Hallatszik minden rágás, nyammogás, minden. Páromat addig nem zavarja amíg ő is eszik, utána viszont menekülőre fogja. Szóval igen, másokat is zavar. 26/N
2018. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezt, ha lehet, egymagam eszem.
2018. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os, Jah igen te nem vagy sznob, csak szimplán paraszt.
2018. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!