Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem lehet Facebook...

Tényleg nem lehet Facebook nélkül élni?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve nincs facebookom, kibirom nélküle, de sok előnyét sem tudom élvezni a meg több hátránya mellett.


Ti mit gondoltok?



2018. febr. 19. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Tényleg ilyen ostobaságot kérdel ?

Régen se volt facebook mégis léteztek az emberek

2018. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te nem érted a kérdést. Engem nem az érdekel hogy régen mi volt hanem hogy ma mi van. Menj vissza a tszbe kapálni
2018. febr. 19. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Nekem soha nem volt, és ha felhívhatom a figyelmet, tsz ma már nincsen.
2018. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A messengert használom, meg néha létrehozok eseményt (házibuli, rendezvény szervezés). Ha nem volna (meg más hasonló felület), ugyanezt e-mailezéssel bonyolítanám le (ahogy tettem régen, sőt magam írtam kis webes meghívókat HTML-ben). Ha e-mail sem volna, telefonon vagy postán intézném. Picit macerásabb lenne, de ugyanúgy megoldható.
2018. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Köszön a lehetőséget de nem élek vele

De ez még mindig egy ostoba kérdés

2018. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor t ***** válasza:

Szia.A facebook nekem arra jó , mint régen az iwiw , valami félele kapcsolatban lenni a volt osztálytársakkal, esetleg régi szintemár elfeledett barátokkal.

Plusz kicsit a munkában is segít , mert azok a cégek akikhez járok dolgozni, napi kapcsolatot tart hatok a gépkezelőkkel , szakemberekkel, akik telefonon hívnak sokszor, de az emailnál, a facebook rugalmasabb.

Hogy mit gondolok, hasznos dolog, ki lehet használni az előnyeit, mind kapcsolatokban, mind munkában.

Valakinek a kutya macska szendvicsi , hameg osztod huszezer, na az a része nem foglakoztat.

2018. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónapja nincs, nem hiányzik. Az elmúlt fél évben amúgy sem voltam aktív rajta, szóval nem érdekel. Annyi előnye volt, hogy közvetlenebb volt a kapcsolattartási lehetőség pár emberrel.
2018. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!