Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom levakarni a volt...

Nem tudom levakarni a volt barátnőmet, és veszélyes mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történetünk 1 éve zajlik, de már brutális alakokat öltött már rendőréségi ügyek is voltak minden ebben a kapcsolatban.


És amikor azt hiszem, hogy leráztam újra vissza jön belém van bolondulva...gyereket akar, pénzt, kocsit tőlem meg minden.


Ahogy helyre áll az életem azonnal vissza jön megpróbálja tönkre b**ni.

MÉGHA NORMÁLIS lenne vele lennék, de nem az tényleg nagyon nem az!

Manpipulál, hazudik de nem kicsi dolgokban! Egyáltalán nem azok a "mezei" dolgok ezek és már cseppet sem viccesek.


Mit tudok vele tenni?? Leginkább semmit nem akarok már őszintén szólva, viszont nagyon szar állapotban van....valamit kezdenem kéne vele vagy képes lesz megölni magát vagy én már nem tudom.

Hagyjam ne folglalkozzak vele vagy mit tegyek??


25f 19l


2018. febr. 20. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pátyolgatni akarod, meg is érdemled.
2018. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem is akarod levakarni. Nem öli meg magát, hanem hisztizik. 19 éves kis tyúk, mit vársz tőle. Neki ennyi az eszköztára.
2018. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
# 1/2 igaz inkább hagyom igy ahogy van.
2018. febr. 20. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kemény Yandere csaj lehet XD

Szerezz neki új barátot. Az a tuti!

2018. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyu én 4 éve kemény 2 napra találkoztam az exemmel. Összesen kb 3 hétig jártunk de csak 2 napot találkoztunk. Azóta is zaklat minden évben legalább egyszer ír és könyörög hogy jöjjünk össze újra. Viszont ő egy totális perverz pszichopata és börtönben lenne a helye..


20/L

2018. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na neki ajánlom ezt a csajt, szerintem megértenék egymást.
2018. febr. 20. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de átestem hasonlón. A párom volt barátnője csinálta ugyanezeket. Engem meg akart ölni például. Totál elmebeteg volt, ez kb 3 évig tartott. Öngyilkossággal is fenyegetőzött, ezért a párom törődött vele. (nem kellett volna, mert ezzel is visszaélt) Már azon voltam, hogy szakítok, de aztán nagy nehezen bepasizott és azóta nem nagyon hallottam felőle.


Írtad, hogy voltak rendőrségi ügyek. Mi történt? Megvádolt valamivel hamisan, aztán feljelentett? Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot amennyire csak lehet, mert tönkre fogja tenni az életed. Mivel fiatal még, valószínűleg ha nem tud veled kapcsolatba lépni, előbb utóbb bepasizik ő is.

2018. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szard már le, ha öngyilkos lesz - nem lesz -, legalább egy hülyével kevesebb :)


Amúgy feljelents mindig-mindig, egyszer csak lecsukják már.

2018. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!