Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Narcista embert hogyan lehet...

Narcista embert hogyan lehet levakarni? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, akit a szülei elhagytak az anyja is meg az apja is árván nőtt fel, vagyis nevelt szülők nevelték.


Az igazi szüleikkel nem sokat, de amíg velük voltak csak kaptak valamit pénzért hogy gyorsan lekoccoljanak de igazából nem szerették őket. Az új családnál sem szeretik oket és a csaj szerintem egész egyszerűen nem is tudja mi az a szeretet. Amikor néha átjön hozzánk csak csodálkozik azon, hogy hogyan bánnak velem a szüleim...hogy feltétel nélkül szeretnek, de igazából nem tudja hova tenni a dolgot manipulációnak véli , és szerinte ez nem egészséges. Irigy szó szerint és olyan mintha sajnálná mástól a boldogságot


Na de a durva az hogy olvastam a narcizmusrol, tehát az ilyen személyekről akikkel régen pont ugyan ilyen vagy hasonló dolog történt azok észre sem veszik, hogy igazából károsak a környezetükre mert mindent pénzben, hatalomban, karrierben mernek és hogy az embereket csak kihasználják és fokozottan veszélyesek, mivel észre sem veszik hogy betegek nekik ez teljesen normálisnak tűnik egy ideig.


Ilyen betegségben szenved a kedvelt politikusunk is Orbán úr .


Tehát egyáltalán nem hülyék, viszont hogyan csaphat át ez az egész ön imádságba, önsajnálatba, mások való élősködésre?

Az ilyen ember áldozatokra vadászik, és nagyon ördögi dolgokat olvastam még ezzel kapcsolatban.


Ez a csaj sokszor direkt alázza magát nyilvánosan, sajnáltatja, sőt sokszor magával beszéli meg a sérelmeit...magát vigasztalja, szeretgeti de szó szerint mert más nem szereti , vagy észre sem veszi egyben nagyon sajnálatára méltó és ilyesztő is ez az egész. Mert a Bibliában(szoktam olvasni régen) pont az ilyen embereket mondja isten gonosznak.

Valami nekem nem stimmel ezzel a betegséggel szerintem orvoshoz kéne fordulnia, egyáltalán mi lesz az ilyen emberekből? Mások kárán akarnak élvezkedni ? Nem tudom egyben érthetőek is, de mégis nagyon bonyolultak a dolgok tiszta démoni dolgok vannak leírva amin majdnem össze szartam magam...azt hittem eddig, hogy a narcista ember túl érzékeny simán.


Tehát jobb lenne ezt a csajt elküldeni? Mármint megszakítani vele a kapcsolatot? A volt barátja szó szerint menekült előle már..



2017. jún. 23. 19:42
 1/1 anonim válasza:
Ha szerinted tényleg "démoni", akkor a legjobb lesz, ha "levakarod". Az, hogy a nárcizmust te diagnosztizáltad nála és hogy ezen hitben még mindig meg szeretnéd vele szakítani a kapcsolatot, csak megerősíti a véleményemet. Egy általad betegnek vélt embert "démoni"-nak titulálsz, szóval ilyen hozzáállással többet rontanál az állapotán (ha tényleg olyan nárcisztikus, ahogy azt hiszed), mint segítenél.
2017. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!