Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A családom, a párom, a barátai...

A családom, a párom, a barátaim is kerülnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/N vagyok. Kiskorom óta kerülnek az emberek.

Általánosban oda mentem a lányokhoz, és mikor hozzá szóltam a témához elküldtek, hogy ez hogy jön ide.

Felsőben végig én voltam a csendes jó tanuló.

Gimnáziumban szintén én voltam a csendes jó tanuló, pedig próbáltam barátkozni, beszélgetni.

Aztán jött az egyetem.

3 éve van párom. Nem érdekli mit mondok. Ha beszélek hozzá, vonja a szemét, mert idegesíti. Nem keres, nem érdeklem.

A családomban Anyukámmal heti egyszer találkozok, és napokig nem beszélünk.

A testvéreimnek ha baja van rögtön hívnak, amúgy meg van,hogy hónapokig nem is keresnek.

Az egyetemen szintén. Elkezdtem barátkozni, fiúkkal, lányokkal(nagyon sokhoz mentem oda ÉN). Hozzám senki nem jön oda. Elülnek mellőlem, ha nem keresem őket, ők sem engem. Nem köszönnek a csoporttársaim a folyosón.

Nem tudom már mit tegyek.

Szerintem nem vagyok csúnya, elég különleges külsőm van(hatalmas dús, göndör hajam van, nem sűrűn látni ilyet). Az alakom jó. Kicsit félénk és önbizalomhiányos vagyok, ez eléggé érződik rajtam.

SOkszor úgy érzem, hogy semmi érdekeset nem látnak bennem. Olvasok, filmet nézek, nyelvet tanulok, videójátékozom, rajzolok, edzem, tehát nem lehet mondani, hogy otthon ülök. Híreket is olvasok.

Ma is, mentem haza a srác csoporttársammal, és 5x próbáltam beszélgetést kezdeményezni, utána feladtam. CSendben mentünk.

Mit tegyek?


2018. febr. 21. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

aki nem keres meg magatol, es a szemoldoket vonogatja, az nem a parod, csak maximum egy szemely, aki neha a kozeledben van. azert ot emeltem ki , mert o az egyetlen, akit " lecserelhetsz", a csaladot sajnos nem valasztja az ember. kivanom, hogy talalj magad melle egy igazi part, aki tenyleg partner,nem csak egy plussz fo.

a leiras alapjan egyebkent nem tunsz egy taszito szemelyisegnek, meg kezdemenyezel is, ugyhogy abszolut nem ertem, mi lehet a problema. lehet, hogy csak annyi,hogy te jobban varod masok erdeklodeset, mint amennyire ok kepesek azt kimutatni. ( na de mindenki iranyaban igy lenne? ezt is ketlem.)

2018. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudsz mondani bármiféle okot, hogy miért alakult ki ez a helyzet? Na, én sem. Tudod miért nem tudunk? Mert jó eséllyel az egészet bemeséled magadnak és túlzásokba esel. A nagy számok törvénye alapján lehetetlen, hogy ne barátkozzon veled senki. Főleg, hogy egy csomó mindent csinálsz, tehát adottak a közös témák.
2018. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!