Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim és családom...

Nincsenek barátaim és családom. Nem találkozom emberekkel. Így is marad?

Figyelt kérdés
Csak egy távoli rokonom van. Gazdasági nehézségekkel, komoly küzdelemben telt az elmúlt néhány év, a barátok eltűntek, lemorzsolódtak. El is kellett költöznöm, az új helyen senkit sem ismerek. Magány. Így is marad?Óriási problémákkal kell megküzdenem az életben, végül meg is betegedtem. Nem könnyű helyzet. Harmincas nő.

2014. márc. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Rád valahol egy férfi vár, aki többet ér egy álomnál. :)
2014. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Azt gondolom, rajtad múlik, hogy így marad-e. Ha igényled, hogy legyen társaságod, barátaid, egészen biztosan lesznek körülötted emberek.

Biztatlak, hogy legyél nyitott, hiszen az emberek többsége jó. Ismerkedj, beszélgessél, hallgass meg másokat! És minden problémád ellenére (amit nem szeretnék lekicsinyelni) próbálj meg mosolyogni! Remélem hamarosan minden jobbra fordul és az egészségi állapotod is rendeződik! Mosolygós napokat kívánok Neked!

2014. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. Ezen az oldalon sokszor egymás torkának esnek az emberek. Itt most nem. Látom, tényleg nagy bajban vagyok.
2014. márc. 2. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Trükköz. Nem tudom, hol élsz, de esetleg jelentkezz valami szakkörbe, nyelvsuliba, ilyesmi, ami érdekel. Ott majd találkozol emberekkel.
2014. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is meglehet, hogy soha nem lesznek már igazi barátaid. Én nem áltatlak, erre is van esély. Főleg, amilyen zárkózottak és előítéletesek az emberek, nehéz kívülállóként beilleszkedni egy új közegbe.


Legyen tartásod, ne add fel! Nehéz időket élünk, és gazdaságilag nálunk már nem lesz könnyebb, ez tény. Társaságod pedig munkahelyen, könyvtárban, szórakozóhelyeken alakulhat ki a legkönnyebben. De addig is élvezd ki az egyedüllétet, használd ki, tanulj pszichológiát, viselkedéstant, buddhizmust, művelődj, hogy mindig hozzá tudj szólni egy adott témához. Nem olyan rossz ám egyedül lenni, kötetlenül, szabadon, én imádom.

2014. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!