Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők néha miért olyan mulyák...

A nők néha miért olyan mulyák ha rájuk néznek (mondjuk aki számára szimpatikus)?

Figyelt kérdés

Melóban lettem figyelmes egy új csajra, néha nézegettem műszak alatt, amit akkor Ő is észrevett, és mosolyogva kicsit rázta a fejét. Másnap "sietett" befelé a bejáraton, pedig látta hogy én jövök ki, de direkt a táskájával volt elfoglalva, ahelyett hogy magabiztosan rám nézett volna, vagy mit várt hogy rögtön feltartóztatom? Minden esetre köszöntem neki, és Ő is motyorgott valamit, de nem értem hogy lehet egy látszólag menő csaj ilyen.


Talán azért lenne ilyen mert feltűnő helyen, nyakamon és a szemem sarkánál is van tetoválás? 26 évesen nem gondolom hogy ma egy fiatalt aki ráadásul nem apácákkal nevelkedett ez megérintene, vagy sok neki egyszerre a tetkós sportos borostás külső? Esetleg azt gondolja, biztos a habitusomat is tükrözi a kinézetem?


Így, hogy kerüli a tekintetem amikor épp nem méterekre vagyunk egymástól, eléggé vegyes érzelmek vannak bennem, ha tudnám hogy érdeklem, akkor lépnék, de így félek hogy lejáratom magam.


2018. febr. 21. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csakegy tetszel neki, es zavarban volt
2018. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy zavarta hogy bámulod.
2018. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok a lány fejébe, de azt elmondhatom, hogy én mikor viselkedek hasonlóan. Ha nem akarok valakivel találkozni, beszélni, de úgy sejtem, hogy az illető valószínűleg akar velem. Ilyenkor "merülök el a telefonomban" vagy "bambulok el", mert ezzel nagyjából el tudom kerülni a kínos félbeszélgetéseket, jó pofizást, anélkül hogy nagyon bunkónak tűnnék. De hangsúlyozom, ez az én viselkedésem, nem biztos, hogy nála is igaz.

Az arctetoválásról csak annyit, hogy szerintem az igenis sok, pedig nekem is van tetoválásom, nem is egy. Az arcon lévő tetoválások (meg még néhány minta), számomra ilyen "börtön tetkó" hatást keltenek, pláne, ha megdobod, ahogy te is írtad borostával és egy "kemény csávós" ruházattal. Egyébként meg attól, hogy te és esetleg a barátaid szeretitek a tetoválásokat, nem jelenti azt, hogy minden huszonéves így van vele. Simán lehet, hogy ő például kifejezetten nem szereti.

2018. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
64%

Abszolút így viselkedem azokkal a férfiakkal,akik tetszenek nekem első nekifutásra. (Engem sem néznél egy félős lánynak.)

Szerintem kerülj vele kontaktusba,majd a későbbiekben úgyis le tudod szűrni,hogy tetszel-e neki vagy sem.

2018. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"...de így félek, hogy lejáratom magam." Ugyan már...ne legyél ilyen mulya.
2018. febr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces, hogy azt képzeled, szimpatikus vagy neki és ő a mulya, holott ez tipikusan az a viselkedés, amit a 3. válaszoló ír.

A nyakon meg a szem sarkában lévő tetoválás meg tipikus börtöntetkó még ma is, engem speciel nagyon taszítana, de mások vagyunk.

Ha ennyire nagy legény vagy, menj oda hozzá és beszélgess vele.

2018. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én akkor szoktam így viselkedni ha nagyon tetszik valaki csak félnék hogy valami hülyeséget mondok de közben arra várok hogy oda jöjjön és ő kezdjen velem beszélgetni. :D De persze nála ez az ellenkezője is lehet.. kezdeményezz vele beszélgetést és akkor talán rá jösz hogy miért ilyen. 21/L
2018. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Konnycsepp van a szemed sarkaba tetovalva? En is elszaladnek 😃
2018. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor arra gondolok, mint a 3-as. Alapból nem vagyok a tetkók ellen, a tesóm tetovál, de az arctetkó egy elég alacsony színvonal. De ilyenkor nekem is van egy semleges kifejezés az arcomon, belül meg kiabálok, hogy "könyörgöm, csak ne szólj hozzám".
2018. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!