Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért piszkálják azt aki nem...

Miért piszkálják azt aki nem megy oda a számára szimpatikus emberhez?

Figyelt kérdés

Én ebbe a helyzetbe kerültem most, tetszik egy csaj a munkahelyen, és észrevették hogy mindig nézem beszélünk róla hogy jól néz-e ki stb.

Pár haverom szerint egyenesen kérdezzem meg hogy van-e valakije most, nekem viszont annyira tetszik a hangja, a megjelenése hogy ezt a képet nem szeretném elrontani azzal hogy az arcomba vágja, aranyos vagy de együtt vagyok valakivel egy ideje.

Reggelente, Éjszakásban köszön ha észrevesz, amikor munkaidőben arra járok ahol Ő van, figyelgetem és előfordul hogy leveszi ezt.

Azzal tisztában vagyok hogy örökké nem lehet csak nézni valakit, de fosok csalódni is ugyanakkor.


2017. jún. 17. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lépj valamit mert lehet most nincs senkije éppen de mire mersz lépni már lesz, ha meg már most is van valakije akkor meg legalabb megprobaltad az is valami, ha nem probalod meg az rosszabb mint csalodni.
2017. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na ezért is hanyagolom a munkahelyi kapcsolatokat... mind a 2 illetve esetben rólatok csámcsogna a többi kolléga.. amihez semmi közük nincs.
2017. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* mondjuk az elég ciki lesz, hogyha van barátja és az is a cégnél dolgozik.
2017. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezni nem szégyen. Azon meg nem értem ki a franc tud csalódni, hogyha nem jön össze. Van 1000 másik nő.
2017. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a félelemmel, mert ez is egy érzelem, amit meg is értek. Viszont ha nem szeretnél nála kezdeményezni, akkor ne ő legyen a büdös r*b@nc, amint mással összejön vagy mással ismerkedik. Nekem már volt ilyen és én vagyok a lány.
2017. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!