Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van aki Sosem beszélt...

Más is van aki Sosem beszélt még komoly, számára fontos dolgokról?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, lány.

Mindig úgy éreztem hogy jobb lesz nekem ha nem beszélek ilyen dolgokról mert 1. olyan emberekkel vagyok körülvéve mindenhol szinte aki vetítik amit hallani akarnak 2. nincs rá lehetőségem.

Most viszont mindenképpen meg fog történni egy régi kapcsolat miatt. Leirni letudok bármit masnak de mondani már nem.


2018. febr. 21. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha letuod irni akkor mért nem tudod el is mondnai?
2018. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. :/ ez egy elég rossz dolog, ha negatív a mondani valód, de te nem beszélsz róla, meg is betegíthet.
2018. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
like me..meg tudod oldani a bajaidat..ennyi
2018. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem egy büdös mukkot sem szólt arról, hogy boldogtalan, nem nyílt meg nekem, magába fojtotta, mert ő erős férfi, aki nem lelkizik... Így tudott aztén beférkőzni a házasságunkba egy harmadik fél (nő, részéről), és most válunk. Ma már bánja, visszacsinálná, rájött, hogy nagy hibát követett el azzal, hogy nem beszélt a gondokról... De én már nem békülök.


Ha nem vagy képes megbeszélni a gondjaidat a hozzád legközelebb állókkal, akkor csak halmozódnak és a végén összeomolhatsz a súly alatt.


Amúgy azt átérzem, hogy szóban nem megy a dolog. Én is inkább írásban vagyok jó. Sok komoly beszélgetést intézek így. Elmondom a másik félnek, hogy írásban összeszedettebb vagyok és kész.

2018. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En ugyanannyi eves vagyok mint te, fiu, es en sem szoktam errol beszelni. Mert tudom h ami nekem fontos az masnak lehet h annyira jelentektelen h hulyenek nez, illetve ugy vagyok vele h ez szamomra fontos es nem masnak szoval az en felelossegem gondoskodni a dologrol, igy felesleges elmondanom masoknak.
2018. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!