Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek homoszexuális...

Szerintetek homoszexuális vagyok? Csak komoly és segítőkész válaszokat szeretnék! 13/F

Figyelt kérdés
Nem érzem hogy a fiúkhoz vonzódnék...de ha kielégítem magamat akkor olyan képeket/videókat nézek amiben melegek vannak vagy amiben van férfi nemiszerv. Ha a való életben egy helyes férfi jön velem szemben vagy valami hasonló szituáció van akkor biztos hogy megnézem a farkát. Ha fürdök akkor általában belenyúlok a végbélnyílásomba vagy a zuhanyzócsövet dugom fel magamnak de nem érzem azt hogy annyira élvezném csak....úgy csinálom. Nagyon félek!!! Úgy érzem hogyha meleg lennék akkor mindenki elutasítana és egyszerűen kiakadok ha arra gondolok hogy egyedül leszek vagy hasonló!!

2017. máj. 26. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Van benned hajlam bőven, de 13 éves korban furcsa dolgok történnek az ember hormonjaival, így biztosra még nem lehet kijelenteni, hogy meleg vagy legalábbis biszexuális lennél. Nem kell félni amúgy semmitől, melegnek lenni nem fáklyásmenet, de még mindig kevésbé rossz, mint elfojtásokkal élni az életedet.


Szerencsédre a 21. században vagyunk, százszor könnyebb dolgod lesz, mint 50-100 évvel ezelőtt, amikor még valóban sorscsapás volt melegnek lenni.

2017. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 egy naaagy fan ***** válasza:
100%

Ennyiből nem 100%, de lehetséges. Biszex is lehetsz.

Nem mindenki, mindenhol vannak normális emberek. :)

2017. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg, még nagyon sok minden alakulhat mivel elég fiatal vagy, de ha meleg lennél sem lenne semmi baj.

Ne hidd el azoknak, akik szerint ez nem így van.

Így is lehet nagyon boldog és nagyszerű életed.

Bátorságot, és kitartást hozzá :).

2017. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%

Az a jó hogy félsz a gondolatától is tehát nem leszel az.

És ne is legyél inkább keress gyorsan egy barátnőt!

2017. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb meleg nem akar meleg lenni, sőt egy időben fél is tőle, marhára nem így működik de bírom mikor valaki ilyen nagyon okos.
2017. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak később fog kiderülni, hogy valóban melyik nemhez vonzódsz majd, ilyenkor még kíváncsiság is lehet. De nem kell félned. Akkor se maradsz egyedül, és nem feltétlen utasítanak majd el.
2017. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 27. 16:37
 8/12 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, a 4-es butaságokat beszél :) Igen, lehetséges, hogy meleg vagy, de talán még korai lenne eldöntened. Ismerkedj magaddal, puhatold ki, mi a jó neked, ne félj kísérletezni. A lényeg, hogy ne tagadd meg saját magad. Ez egy olyan dolog, amit nem választ az ember és nem is tud rajta változtatni. Ne félj, egyedül biztos nem maradsz. Azok, akik igazán szeretnek, méghozzá annak, aki valójában vagy, azok gond nélkül el fognak fogadni. Biztos, hogy melegként sok harcot meg kell vívnia az embernek. De attól, hogy mindenki elutasítana meg hogy egyedül maradnál, nem kell tartanod :)
2017. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
13 évesen én is megnéztem a fiúk farkát, meg fantáziáltam, hogy szopok.. Meg volt hogy beöltöztem női ruhákba. Igaz, emellett a nők is nagyn izgattak, kb. minden cicire felizgultam. Egyszerűen egy kamasz fiúnál sok zavar van még. Aztán nekem a férfiak felé a vonzalom elsikkadt, de eleve a férfias, szőrös férfiak felé sosem vonzódtam kicsit sem. Meg úgy arcra se, semmi. Ez nem jelent még melegséget és biszexualitást se.Most 27 vagyok, lányokba voltam szerelmes, és lány barátnőim voltak. Sose éreztem kamasz korom óta kéztetést, vagy vágyat hogy fiúval csináljak bármi szexuálisat..
2017. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

13 évesen még nincs eldöntve semmi,de ha meleg,vagy biszexuális vagy,az egyáltalán nem baj :) Persze,ezt mondjuk elmondani a szüleidnek,vagy a barátaidnak baromi nehéz (tapasztalat,még mindig nem merem nekik elmondani,hogy biszex vagyok...csak néhány barátom tudja)Egy idő után szerintem mondd el,főleg,hogy ha esetleg barátod lesz...

És fogadd el! Persze még bármi lehet,de ha így alakul,vállald fel...Sokkal jobb,mintha az egész életedet elfojtva és hazugságban élnéd...

Remélem segíthettem!

14/l

2017. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!