Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról hogy...

Mit gondolsz arról hogy amikor veszel egy terméket mondjuk Hell energiaital, és látod a cég tulajdonosát egy egyéni rendszámos Lamborghinivel?

Figyelt kérdés

Szoktunk viccelődni azzal amikor veszünk egyet és megisszuk, hogy ma is hozzájárultunk nekik egy deci benzinhez....

Kicsit csalódás ez az egész, annak aki üzleti szemszögből nézi, és látja hogy minden egyes vásárlóval neki több jut.


2016. szept. 29. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, nem vagyok irigy másokra.
2016. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
semmit, ugyanis nem iszok energiaitalt.
2016. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
én meg az ilyen értelmetlen kérdésektől sajnálom a helyet...
2016. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

"Kicsit csalódás ez az egész, annak aki üzleti szemszögből nézi, és látja hogy minden egyes vásárlóval neki több jut."


Mert? Neki van esze h olyat kínáljon amire van igény. Üzleti szempontból teljesen korrekt.

2016. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Azért van, hogy a vevőket kiszolgálja (nem a kisbolti kiszolgálás), akkor meg igyad. Nyilván tett az üzletért valamit. Igazából, ha megveszed, ha nem akkor is jó kocsival fog mászkálni
2016. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Teljesen természetes. Van egy jólmenő uzleti vállalkozása ami sikeres és megteheti, hogy olyan autóval jár. Örülök a sikerének és motivál. :)
2016. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagyok olyen buta, mint te, kedves kérdező.
2016. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
próbálok nem vásárolni hülyeségeket, szerintem az energiaital az alkohol és a cigi hülyeség, miért támogassak valakit aki tömegpusztitó dolgokat árul, méghozzá nem csak a pénzt viszi de a saját egészségemmel is fizetek ...
2016. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem ismerem egyik általam vásárolt termék, márka tulajdonosát sem. Annyira meg pláne nem, hogy lássam is, és lássam, hogy hogyan él.

Szóval soha nem jutott eszembe ilyen kérdés :)

Meg eleve nem azért veszek valamit, hogy xy-t gazdagítsam, hanem, mert szükségem van rá. Szóval akkor ne vegyek meg valamit, amit akarok, csak azért, mert abból másnak haszna van???

2016. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
#7 nem, te sokkal butább vagy!
2016. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!