Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszút állnátok azon aki...

Bosszút állnátok azon aki tönkretette az életeteket, és aki miatt a legmélyebb pontra süllyedtetek lelkileg, vagy egyszerűen csak kizárnátok az életetekből és elengednétek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, uj eletet kezdenek valaki massal.
2018. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem legjobb megoldas kizarni. En hiszek a karmaban, az ilyen ember az elettol visszakapja meg azt, amit masnak adott.
2018. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárnám, már meg is történt. A karma baromság, azóta is éli világát (legalábbis a saját szintjén, ami neki jó). Semmi értelme a bosszúnak meg ilyesminek, csak te szívsz vele még többet, ő úgyse fogja érteni és megérteni mit miért csinálsz, neked meg nem lesz jobb.
2018. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bosszút álltam, igazából a saját módszerekeit használtam. Viszont nem lettem sokáig jobban tőle és megbántam...igaz érdekes volt látni egy általam szeretett személyen, hogy ő amit adott nekem mindennap sok ideig eszre sem vette, hogy nekem mekkora fájdalmat okoz, és hogy én csak kerek 2 napig adtam csak vissza amiket ő nekem és majdnem belehalt.


Nem sok értelme van viszont valamikor van ideje, és valamikor kell!

2018. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

szituációfüggő. van, amikor a bosszú hatásos, ha azt megfelelően hajtja végre az ember, ugyanakkor a mi oldalunkról bizonyos emberek számára is lehet ez elégtétel, ha véghezviszi.


ettől függetlenül persze lehet, hogy se nem érjük el a másik félnél a célunkat, se nem jelent számunkra elégtételt.

2018. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Gál Zoé ***** válasza:
38%
Én bosszút állnék rajta, ha az én életem már úgyis tönkrement. Dögöljön meg a szomszéd tehene is!
2018. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Én kizártam az életemből azokat az embereket, akik mély sebeket ejtettek a lelkemen, mivel a bosszúállás nem kenyerem. Hiszem, hogy minden tettünk bumeráng, ami akkor tér vissza valamilyen formában, amikor nem is számítunk rá.

N

2018. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Bosszú állás nem jó. Elengedés felszabadít.


Persze az emberek szeretnek bosszút állni, de lehet idővel nem lesz jó érzés neked.

2018. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért létezik a Bosszú és a Hála , hogy mind a kettőt használjuk a kiérdemeltek szerint.

A bosszú helyett a kiengesztelés miatt tedd amit tenni szándékozol.

2018. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha bosszút állsz, semmivel sem vagy különb tőle.

Szóval én emiatt kizárnám az életemből.

2018. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!