Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez azt jelenti hogy gyerekes...

Ez azt jelenti hogy gyerekes vagyok? 20/L

Figyelt kérdés
Szükségem van arra hogy valaki ott legyen mellettem,hogy irányitson (ne parancsolgasson!) és segítsen ha kell. Itt nem arra gondolok hogy szeretem amikor elvagyok nyomva vagy utasítgatnak, mert azt alapból nem hagynám hanem hogy törödjön velem.. A legjobb barátnőm ilyen oda figyel rám és mellettem áll. Szeretem amikor a fium nem csak a szerelmem hanem a 2.apukám is,amikor ugy tekinthetek rá mint egy "hősre" aki megvéd,akire felnézhetek. Ez mennyire ront el egy kapcsolatot? Az ismerőseim szerint a saját kis álom világomba élek. Ez mit akar jelenteni? Pozitív vagy negatív jelentésű?
2018. febr. 22. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek ez kell, hawaii, ha meg is kapod.
2018. febr. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Magyarul kolonc vagy. A pasid intézzen mindent, legyen minden téren 10/10, te pedig egyedül a popsidat sem tudod kitörölni a wcn,és ha valami nem tetszik, jöhet a hiszti. De nem baj, neked nem kell semmit tenned, hiszen te nő vagy, elég, ha nunid van a lábaid között, és a világon mindenre megkapsz
2018. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Remélem megéri frissíteni a kérdést. :))

Kis bolondom.

2018. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Szerintem ez nem gyerekes.

Egypár pasi szereti ezt a "szerepet".

Amúgy erről h " 2.apukám is" valamiért Sugar Daddyk jutottak eszembe. XD

Bocs,perverz a fantáziám XD

2018. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!