Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért így alakultak ki az...

Miért így alakultak ki az emberek, hogy van szép és csúnya?

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mert nem vagyunk klónok, és a csúnyaság sem feltétlenül szelekciós tényező, egyik csúnya keres egy másik csúnyát párnak
2018. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ma 22:30


Ki beszélt klónokról,nem azt mondtam,hogy mindenki egyformán nézzen ki,csak miért nem lehet mindenki szép?

2018. febr. 9. 22:39
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Annak okán, hogy képtelenség minden téren tökéleteset alkotni.

Mindig vannak életképtelen egyedek, az emberek között is sokan akik valamilyen testi hátránnyal élik mindennapjaikat.

Az élet igazságtalan, és felesleges hinni abban, hogy esélyt kapunk az élethelyzetre, ronda külsőből való kitörésre.

A szép emberek előnyt élveznek, aki pedig csúnya az örökké "felesleg" lesz, az élet keresztbe tesz neki.

2018. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs csúnya, akkor kihez viszonyítva szép az illető? Írom ezt csúnya férfiként.
2018. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ma 22:45


Kérdés kinek vagy csúnya.

2018. febr. 9. 22:47
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 22:41


De ez pl nekem fura,hogy a szép emberek is sokszor csúnyának érzik magukat és még szebbek akarnak lenni pl smink,plasztika meg egyéb marhaságok.

2018. febr. 9. 22:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy mindenkiben van valami szép.


Régen megismerkedtem egy lánnyal, aki belsőleg szinte tökéletes volt, de külsőre egyáltalán nem volt az ideálom, adtam egy esélyt a dolognak.. Teltek múltak a hetek/hónapok, és azt vettem észre, hogy napról-napra egyre jobban tetszik. Lehet szerelmes voltam, nem tudom, de minden nap észre vettem benne valami egyedi szerethető dolgot. Végül nem lett happy end, mert kiderült, hogy mégsem illünk egymáshoz, de azóta máshogy vélekedek erről az egészről.

2018. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 22:51


Nekem is volt egy ilyen lány,csupán a sors fintora,hogy nem jól jöttem ki a dologból.

2018. febr. 9. 22:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor most már ihatunk egy sört a kocsmában.. :D
2018. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ja,bár a sört nem szeretem :)
2018. febr. 9. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!