Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy most a válaszolók 80%-a le fog oltani,de ennek ellenére reménykedem ,hogy kapok pár hasznos,megfogadható tanácsot is. Szóval,a történet már ismerős, fiatal csaj,idősebb pasi. Természetesen én vagyok a csajszi.

Beleszerettem ,és ő ezt nagyon csúnyán kihasználta. Eleinte szinte biztos voltam benne,hogy ő is érez valamit (vagy csak remekül eljátszotta) én nagyon szerelmes voltam/vagyok,nem láttam a rózsaszín felhőktől. Mindenbe belementem,amit szeretett volna. Igen,természetesen le is feküdtem vele,többször is. Ráadásul ő volt az első férfi az életemben.

Most eltelt már kb fél év,és le@arja a fejemet,egyszerűen egyik napról a másikra már nem foglalkozik velem,nem keres. Most már biztos vagyok benne,hogy csak kihasznált végig. Nagyon megbántam az egészet,hogy annak idején belementem ebbe az egészbe,ha visszamehetnék az időseb,messziről elkerülném őt.

Hogy lehet ezen túltenni magam? Ti mit csinálnátok a helyemben?



2018. febr. 23. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ėld tovább az ėleted, őt meg felejtsd el. Kb ennyit tehetsz. Majd jobb lesz. Ne keresd, ne hagyd hogy ő keressen.
2018. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp se hibáztasd magad. Akárki megjátszhatja a nagy szerelmest.

Másik véglet, ha valaki állandóan úgy él, hogy "biztos csak arra azt akarja" és ezért falakat építesz magad köré, bizalmatlanná válasz. Ebből sem lehet profitálni és ugyanúgy fejfájást okoz.

Számára egy senki vagy, amikor te sírsz, ő nevet rajtad. Igyekezz ne boldog pillanatokat felidézni vele kapcsolatban. Ami nagyon fontos, hogy jár el mindenhova, csinálj egy zsúfolt napirendet, hogy ne legyen időd ezen kattogni. Egy új kapcsolat segítene de ezt csak úgy tudod ha ismerkedsz, nyitott szemmel/szívvel jársz.

Kitartást kívánok!

2018. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.


" Igyekezz ne boldog pillanatokat felidézni vele kapcsolatban. Ami nagyon fontos, hogy jár el mindenhova, csinálj egy zsúfolt napirendet, hogy ne legyen időd ezen kattogni. Egy új kapcsolat segítene de ezt csak úgy tudod ha ismerkedsz, nyitott szemmel/szívvel jársz. "


Ígérem,megfogadom a tanácsod.

2018. febr. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!