Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek magammal ha...

Mit kezdjek magammal ha kibírhatatlan vagyok? A párom már nem bírja velem, hisztis vagyok és baromi lusta nő. Felismerem a hibáim de nem tudok változni.

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, kívülről mindig tökéletes vagyok adok magamra,túlságosan is. Tökéletes a sminkem,a hajam,az öltözékem. Viszont a külső mögött a belsőm szörnyű. A párom mindig azt mondja nincs-e a belsőmre is valami smink ami kiszépítené. Önző vagyok,elvárom mindenki figyelmét,én viszont nem fordítok figyelmet a páromra sem.Elvárom,hogy minden úgy legyen ahogy akarom. Szerinte a kutyámon kívül senkit nem tudok szeretni.

Kupis vagyok nem pakolok össze magam után, lusta vagyok a házimunkára,egyedül a főzésre nem de elpakolni magam után halál. Utálok mindent ami takarítás,a párom csoda h még bírja mellettem. Ha valami nem úgy van ahogy én akarok hisztis csapok vagy a fejemre van írva,hogy gyűlölök jelenleg mindent. Társaságba ha elmegyünk és valami nem tetszik szintúgy kiül az arcomra és a párom szégyenben marad amiért ilyen pofával megyek a rokonai közé.

Mégsem bírok változtatni rajta,eltervezem megfogadom. Hiába,minden hiába :( Másnap ugyanúgy nem pakolok össze ugyanúgy veszekszek és hisztizem.


2017. dec. 18. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már felismerted a problémát, akkor tegyél ellene.

Nem fog menni hirtelen, de próbálkozz, napról napra tegyél bele több energiát és próbálkozz.

Főzés közben folyamatosan mosogass magad után és pakolj is közben. Nem kell utána egy órát pakolni, amíg fő a kaja addig gyorsan tedd el amit előpakoltál.

Hozzá kell szokni és kész.

A természetedről, viselkedésedről is próbálkozz.

Próbálj pozitív lenni és nem veszekedni felesleges dolgokon.

Idő kell, de minden nap tegyél érte.

Mert lehet nem sokan maradnak meg így melletted majd.

Én sem szeretem, ha valaki állandóan veszekedik vagy hisztizik ok nélkül.

2017. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pedig ezen csak te valtoztathatsz
2017. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Dolgozol? A munkahelyeden is probléma a személyiséged, vagy csak otthon? Esetleg érdemes lenne egy pszichológust felkeresned, hátha rámutat valamire, ami segít, hogy megváltozz. Lehet, hogy ez a dolog ott van az orrod előtt, csak nem veszed észre.

2017. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután felismerted a hibád, innentől önuralom kérdése a dolog. Ha egyedül nem megy, keress fel egy pszichológust.
2017. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már tisztában vagy vele, hogy ezen változtatni kell, akkor azzal is tisztában lehetsz, hogy ezt csak te teheted meg. Próbalkoztál már, mint írod. Addig kell próbálkozni, amíg nem sikerül. Talán gondolj arra, hogy így nem biztos, hogy megéri a kapcsolatotok a 2 évet. Az ilyen viselkedést, nem lehet a végtelenségig tolerálni.
2017. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Pszichológus, kineziológus, grafológus - ezek beléd látnak, megértenek, rávilágítanak a félelmeidre, hiányosságaidra, problémáidra.

2. Könyvek, filmek a témában az alkalmazkodásról.

Gondolom még fiatal vagy, a nem is tudom milyen, "Csak rólam szól" generáció tagja lehetsz...

3. A külső csak csomagolás, fontos eladni vele a terméket, de ha hibás az áru, akkor teljesen mindegy, h. milyen.

4. A nagy változásokat is könnyebb lépésről-lépésre kivitelezni. A házimunkához pl. kérd a párod segítségét, h. csináljátok együtt (amúgy is úgy lenne fair szerintem, h. közös otthont közösen takarítunk). Együtt gyorsabban végeztek, közösen örültök a végeredménynek, esetleg tanultok egymástól pár praktikát.

Vagy ha esetleg nagyon jól keresetek, akkor bejárónő. Valakinek el kell végeznie a piszkos munkát is, koszban nem élhet az ember...

Adj időt magadnak, ill. kérd meg a párod, h. adjon neked, és szakember segítségével próbálj lassacskán változni, változtatni a szokásaidon, a természeteden.

2018. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!