Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek most azokkal az...

Mit kezdjek most azokkal az emberekkel akikben bíztam (de a hátam mögött kibeszéltek és csúfolódás tárgyává tettek)?

Figyelt kérdés
Ezeket az embereket kedveltem, havernak, barátnak tartottam őket, szerettem őket, úgy éreztem ők is így viszonyulnak hozzám és szeretnek, úgy éreztem, hogy tartozom valahova ahol őszintén kedvelnek, de a fülembe jutott, hogy a hátam mögött kibeszélnek, csúfot űznek belőlem és rajtam viccelnek és jókat nevetnek. Meg játszották az egészet hogy kedvelt tag vagyok, fáj, hogy nem voltak őszinték velem. Egy 7-tagú csoportról van szó.

2018. jan. 12. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezen mentem keresztül én is. Azóta nem megyek szinte sehova mert az egyetlen barátomon (gyerekkori) nem maradt senki.

Szóval jobb ha elengeded őket. Legalábbis nekem segített.

2018. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fáj, hogy udvari bolondjuk ként kezeltek a hátam mögött.

Fáj, hogy megcsúfolták én komolysággal, őszinteséggel, szeretettel viseltettem irántuk, nem értem, hogy miért játszották ezt.

2018. jan. 12. 21:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig annyira szerettem volna és szeretnék tartozni valahová, ahol nincs ilyen taktikázás, nemtelen képmutatás és játszadozás, a hol csak barátság, őszinteség és jó érzés van egymás iránt.
2018. jan. 12. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom...megértem milyen rossz az amikor csalódunk valakiben.Ha ténmlyeg így áll a helyzet,akkor jobb nem foglalkozni velük,távol maradni tőlük.De biztos forrásból tudod,hogy így viselkedtek a hátad mögött? Ami nem meglepő ebben a világban,mert sajnos sok a romlott ember.
2018. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg nekik, és hagyd ott őket a múltban. Többé nem kell törődnöd velük, mert cserben hagytak. Te megnyíltál nekik , de ők mondjuk tovább adták másoknak a dolgaidat. Én ilyen emberektől innentől nem akarnék semmit.
2018. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szard le őket... ennyi, ilyen emberekre semmi szükdéseg.
2018. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!