Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 hkm? Napi szóhasználatban...

20 hkm? Napi szóhasználatban ti hogy beszéltek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer olvasom itt ezt pl., ami a fő kérdésemben szerepel, vagy azt, hogy "Ti mikorra nem várjátok?". Külön megfejtés kell néha a kérdésekhez, mert felteszem magamban a kérdést, hogy mit mikorra nem várok? És még sorolhatnám.

Benneteket mennyire irritál, hogy kb. 5 perc, mire leesik eleve a kérdés lényege? Azért tettem fel a kérdést, mert pont tegnap a Családi kapcsolatok rovatban ezt olvastam: 20 hkm vagyok.

Miért nem lehet leírni normálisan a kérdést?


Nálatok mi a legidegesítőbb itt a GYK-n az ilyen kifejezések között? Gyűjtsük össze, mit fejtettetek meg. Én ezt: Húsz hetes kiskamama vagyok. :)



#szóhasználat #fejfejtés
2018. febr. 23. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
húsz, hölgy, kapcsolatmentes
2018. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akik gyakran látogatják a kismamás topicot, azok teljesen jól értik ezeket. Mi is például a munkahelyen egy csomó ilyet használunk egymás között, amik mások talán nem is értenének, de mi értjük így röviden is, akkor meg minek szaporítsuk a szót?:)


Egyébként ez a "mikorra nem várjátok"-kérdés nekem is nagyon fura, de nem tudok rá jó szót, hogy megfogalmazzam, milyen érzést kelt bennem... Valahogy nem szimpatikus, én magam nem használnám, az biztos... Olyasmi, mint a "lebabázott", meg "az exem" :D

2018. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elektronikus eszközök rovatban sokszor egy szót se értek a szövegből, max a kötőszavakat. De sokan valóban azt sem tudják, hogy mit is akarnak kérdezni. Ha úgy kezdődik, hogy " na szóval az úgy volt, ja nem, hanem...", akkor lapozok tovább.
2018. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mikorra nem várjuk meg a nem várt kifejezések.
2018. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.! :D


Ez jó, de húsz hetes kismama.


2.! Igen, tudom. - Most már.


Az még fura, hogy pl. 37+4. Nna, ezen is gondolkodtam egy darabig.


Fura szlengek vannak.


Kulcsszavamban megfejtés akart lenni, elírtam.

2018. febr. 23. 21:00
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

-a személyiségtípusok: INTP, ENFP és társai.

-BFF (Best Friends Forever), IBFF (Internet Best Friends Forever)


Ez a dedó rész.

2018. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3-as! Ne is mondd! Én is számtechn. analfabéta vagyok, azon már fenn sem akadok. Köznapi dolgokra gondoltam, de mindenkinek ment a hasznos jel, azaz a green hand. :)
2018. febr. 23. 21:13
 8/13 A kérdező kommentje:

6.! Ezt kifejtenéd? Személyiségtípusok, rövidítések. Egy kukkot nem értek.


A dedós részt igen.

2018. febr. 23. 21:50
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=intp


Vannak tesztek, leírások, és beskatulyázzák magukat a tinik.

[link]


Az egyszerűbb változata az introvertált és extrovertált típus.

2018. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!