Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon beszédes csajok! Miért...

Nagyon beszédes csajok! Miért beszéltek ennyire sokat?

Figyelt kérdés

Mi indít rá titeket, és honnan jön ennyi gondolat?

Légyszi korral írjatok!



2017. máj. 5. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én beszédesnek mondhatom magamat szerintem, viszont a másikat is meghallgatom és kérdezek tőle. Amúgy nem tudom honnan jön egyszerűen eszembe jut és kész. Meg hát hagynom kéne hogy az a kínos csönd uralkodjon? Azt utálom. Viszont vannak olyan emberek akikkel egyszerűen nem tudok beszélgetni, azzal nem tudok mit kezdeni, főleg ha annyira utal rá hogy tesz arra amit beszélek, akkor hagytam a francba üljél ott magadnak, pedig általában a legtöbb emberrel jó tartalmas beszélgetéseket tudok folytatni. 16/L
2017. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Születési hiba, mégis mit mondjak? Ez JÖN. Nálam mondjuk az is ott van, hogy extrém magányos gyermekkorom volt, sosem tudtam beszélgetni senkivel, kevés kivételtől eltekintve. Talán ezt kompenzálom, de már évtizedek óta.

De enélkül is lehet kommunikatív az ember. Nekem kismillió gondolatom támad szinte mindenről s szeretem elmondani. Aztán néha meg akarok magyarázni valamit, s az nehéz, csak rengeteg szóval van rá esélyem... Nem tudom egyszerűsíteni a dolgokat, a verbális tömörség művészete pedig elég távol áll tőlem. Ez van.


A barátaimnak a legnehezebb e szempontból (persze aki odáig jut velem, annak nem probléma).

Egyszer írtam egy 100 kilobyte-os emailt (szöveg, 1 karakter 1 byte). 7 órán át :)

2017. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ja, 40/N
2017. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
100ezer karakter?! Az nem piskóta...!
2017. máj. 5. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

En is eleg beszedes vagyok nagyon sokan mondjak h legalabb nem unatkoznak mellettem

Egyszeruen csak annyi gondolat van a fejemben es egyszerre tobb minden is eszembe jut ez van :D

15/L

2017. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Sok minden érdekel.

2. Van egy narrátor a fejemben. Komolyan, bármi történik, mindig fogalmaz és kommentál. Ez pedig néha kijön, de nekem fontos, hogy olyan környezet vegyen körül, ahol fel tudok oldódni, ahol érzelmileg biztonságban érzem magam. Idegenekkel szemben sokkal szűkszavúbb vagyok.

2017. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Én is az vagyok és imádok beszélni de én is meghallgatok másokat és azért imádok beszélni mert:

1.Szeretek a "középpontban" lenni

2. Szeretem kifejteni a véleményem

De mások is értékelik amikor beszélek mert elég humoros vagyok meg tudok komoly is lenni és általában én vagyok a társaság középpontja.15/L

2017. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
és miért lettem lepontozva?? esküszöm kár ide választ írni.
2017. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!