Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rugdossák szét az...

Miért rugdossák szét az emberek a hóemberünket?

Figyelt kérdés
Mindig amikor építünk hóembert a lakótelepi házunk elé szétrugdossák másnapra. Ez miért van? Mi vesz rá embereket arra, hogy egy szép hóembert megöljön? Mi ebbe a kegyetlen gyilkosságban a haszon nekik? Engem nagyon szomorúvá tesz, hogy a hóemberünket ami nem is volt 1 napos szétszedték, méghozzá kb 1 órán át építettük. Kérlek segítsetek megtalálni a választ, és aki élvezetet lel a hóember bántalmazásban az is jelezze kegyetlen tettének okát. Előre is köszönöm, vegyük komolyan a hóember gyilkosságokat.

2018. febr. 23. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom egyik meghatározó élménye, hogy a két nagyobbik (kb. 10 évvel idősebb) fiú -véglény csak azért jött ki az udvarra, hogy szétrúgja a szemem előtt röhögve a kis hóewokomat. Oké, nem nagy trauma, de akkor bőgtem, nem tudom mi vesz rá két fiatalembert, hogy szétrúgja egy hét éves lány hóemberét. Jellemző, hogy az anyjuk több évvel később nekem szólt be, mert csókolommal köszöntem neki, igazi arrogáns, deviáns banda volt.


Amúgy aranyos a kérdés.

2018. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja a válasz: azok a srácok másban is "remekeltek", loptak, rongáltak.


A hóember rugdosó válaszoló remélem nem veszi magára, nem rá értettem.

2018. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hókunyhóba vagy hóbörtönbe zárnám a hóember gyilkosokat ☃️☃️☃️
2021. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!