Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Részegek rugdossák a kaput....

Részegek rugdossák a kaput. Mit lehet tennem?

Figyelt kérdés
A kertben kint van a kutya és amikor valaki oda jön a kapuhoz azt megugatja.Mostanába rengeteg részeg csoport jön errefele és amikor a kutya megugatja őket megrugdossák a kaput.3évig jártam több küzdősportra,13 évig úsztam,atlétikára jártam szóval az a legkevésbé se zavar hogy ha 5-6 részeg barmot meg kell rugdosni de meg tehetem?Vagy mit lehet csinálni ilyenkor?
2012. júl. 19. 21:18
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Sajnos nem nagyon tehetsz semmit. Ha szájon kapod a részeg "álattyát", akkor te vagy az agresszor, aki megsértetted szegénynek a személyiségi jogait, meg a testi épségét...
2012. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra azért gondolj, hogy leüthetnek valami tárggyal vagy akár késsel is támadhatnak rád. Amúgy menj ki és rakj rendet, vagy csinálj valamit a kutyáddal, hogy ne ugasson mert valószínűleg az ingerli az embereket
2012. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kutyának az a dolga hogy ugasson
2012. júl. 19. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne ugasson a kutya? Ja de akkor mit csináljon? Sarokban aludjon?
2012. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Énekeljen altatódalt a részegnek, attól az is megnyugszik, és nem fog rugdalni...


Viszont jól nevelt kutya csak azt ugatja meg, aki be is akar jönni.

Aki csak odakint részeg, azt nem ugatjuk, mert azt szabad neki (mármint részegnek lenni).

Már csak az a kérdés, hogy ezt hogy kell elmagyarázni a kutyának?

2012. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kutya őrizze a házat, kertet de ne ugasson minden járókelőre. Ez lenne a dolga. Persze más kérdés, hogy nagyon kevés jól nevelt kutyát látni.
2012. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Részegek a kapum előtt? Skacoooook az rakendroll. Inkább arról vitázzunk, hogy ki kell ilyenkor rájuk engedni a kutyát vagy ne. Jó én tudom, hogy a részegeknek is vannak jogai meg minden :) de a k*rva anyjukat
2012. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzá szóló,ez így van :)
2012. júl. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!