Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok állandóan fáradt...

Miért vagyok állandóan fáradt annak ellenére hogy fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem magam fáradtnak, álmosnak pedig eleget alszok és még fiatal vagyok. Azt vettem észre, hogy sokszor az idősek meg tele vannak energiával, ez hogy lehet? Ők mindig hajnalban fent vannak már és mennek a piacra stb... Szóval mondhatnám hogy ez korfüggő, de vannak emberek akik nagyon keveset alszanak és mégis tele vannak energiával, állandóan pörögnek. Engem sokszor az is lefáraszt, ha valakivel egy két órát beszélgetek vagy ha sok ember van körülöttem, nagy a hangzavar, meg mondjuk a buszozás, szóval ezek nagyon lefárasztanak agyilag. Mit lehet ezzel csinálni, hogy több energiám legyen?
2018. febr. 23. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Vitaminhiany...
2018. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Magnéziumhiány.

Vashiány.

Cukorbetegség.

...

2018. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Motiválatlanság, depresszió és egyéb lelki problémák.
2018. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl kényelmes az ágyad. :D


Én is ugyanígy vagyok, de csak akkor ha nem megyek ki a házból, egyébként a házon kívül eléggé energetikus vagyok. Legalábbis a bent lévő állapotomhoz mindenképp. :D

2018. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Multivitamin kiegészítve D3 vitaminnal.
2018. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan azokat akartam írni, mint az első 3 válaszoló. A szervezeted le van gyengülve, kevés vitamindús ételt eszel, magnéziumhiány, rosszabb esetben cukorbetegség. Ilyen esetben pedig leginkább a vashiány jellemző. Ha a körmeiden kis fehér csíkszerű foltok vannak, és esetleg a hajad is töredezik, hullik, száraznak tűnik, akkor tuti az áll a háttérben. Egyél sok húst. Főleg halat, marhát, ilyeneket.

Mentális dolgok közül pedig a depresszió.

Én ugyan így éreztem magam még anno, ahogy te leírtad magad. Sokáig azt hittem, hogy ezt csak a munkával járó fizikai fájdalom teszi, hát kiderült, hogy nem. Ezért sem foglalkoztam vele különösebben...gondoltam majd "kipihenem". Viszont amikor hoszabb ideig szabadságokon voltam ugyan így éreztem magam. Ekkor jöttem rá, bogy valami nagyon nem oké.

Tegyél ezek ellen, ne tedd tönkre ilyen fiatalon a szervezeted.

2018. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Körzeti orvosod beutal a laborba vérvételre, azután megmondja mit kell tenned.
2018. febr. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam már dokinál, meg vérvételen és kiderült hogy vashiányos vagyok meg vérszegény, de azóta helyrejött. Kicsit jobban is érzem magam, de szerintem lehetne ennél még jobb. Elkezdek szedni akkor vitaminokat, hátha attól jobb lesz. Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 24. 09:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nem sportolsz.
2018. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!