Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hisztizik állandóan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hisztizik állandóan, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Féltékenykedik, minden létező nő személyre, hisztizik valami hülyeségen, ami éppen rájön, hogy én biztos nem szeretem meg, "mindenki őt bántja" ( amikor szinte alig csinál valamit és kapja az ívet, hogy a házimunkát más csinálja helyette, mert ő fekszik... ) Egész nap azt hallgatom pár nap után, hogy na este akkor tudod? ( szex) és egész nap ezt szajkózza nagyjából és a kedvem elmegy tőle teljesen. Akaratos , hisztis és hiába ordítom le a fejét, nem változik. Körülbelül megteszek neki mindent, csak nem 18 éves szinten hogy elkényeztetem minden szarral, hanem intézek helyette ügyeket pl, elviszem ide-oda, segítek bevásárolni ilyen szükséges dolgokat elvégzek.Aranyos, meg jó lelkű , de ez egy katasztrófa, hogy minden este már szip szip sírás megy az ágyban, valami hülyeség miatt, amit értelmes ember mondjuk meg se hall ő azt addig fújja, hogy kiakaszt vele mindenkit.. Napjába úgy néz ki, hogy legalább 1x sír, 3x meg valamin beduzzog.. Mit lehet vele csinálni? Nagyon unalmas.

2018. jan. 22. 08:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Kiegészítés képen: A telefonomat is le kellet már kódolnom, mert non stop valamin féltékenykedni kellett. Tegnap látott egy üzenetet egy lánytól: " Na és mi a helyzet a Laurával???" - Hát mondom eszem .... megáll.


24F

2018. jan. 22. 08:16
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Te választottad. Viseld el, vagy hagyd ott.
2018. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy miért viselkedik így és azt is mondd meg neki, ha nem változtat ezen, annak nem lesz jó vége. Hosszú távon nem lehet elviselni, nyilván te is tudod :)
2018. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Hat én is kiakadnek ha a párom mas lánnyal beszélne meg a gondjainkat, az tény.

De a túlzott féltékenység az bizalom hiány, gondolom egyrészt adsz ra okot másrészt emberileg nem törődsz vele annyit hogy ne gondoljon ilyenekre. Nem feltétlen ot kell hibáztatni, csak kicsit belebújni a bőrébe hogy miert tehet miert :)

2018. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Először is, ne ordíts vele. Azzal csak erősíted a "mindenki bántja" érzést. Ráadásul tiszteletlenség. Màsodszor figyelj oda arra, amit mond. Nem biztos, hogy meg tudod oldani azonnal a problémát, de hallgasd őt meg, próbáld megérteni, mi bántja. Lehet, hogy neked hülyeség és női hiszti, de neki igenis komoly probléma. Valószínűleg úgy érzi, hogy nem törődsz vele. Nagyon rendes tőled, hogy elintézel helyette dolgokat, de most nem ilyen segítségre van szükség. Ha mindent megoldasz helyette, az olyan, mintha nem tartanád képesnek rá, hogy saját maga elintézze. Próbáld meg sokat szeretgetni, dicsérni, ne kelljen könyörögnie a szexért. Amikor mondja, hogy "na este akkor tudod" akkor azonnal kapd el. (Ha csak nincs valami egetrengetően fontos dolgotok. A csekk befizetés, bevásárlás, takarítás, főzés várhat). Ha azt érezteted vele, hogy ő értékes, csinos, vonzó, okos, talpraesett, és általában egy fantasztikus nő, akkor lassan elkezd úgy viselkedni.
2018. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen, tudod 24 évesen vannak kollégáim, akik mondjuk megkérdezik, hogy holnap jössz-e mert pénteken nem voltam dolgozni. Mekkora indok mindez féltékenykedésre. Nem törődők vele, az azt jelenti, hogy lassan minden szart elintézek helyette, járunk moziba, étterembe, kirándulni? Megjavítom az autóját, vagy elintézem a szerelőt, besegítek anyagilag? Vagy a napi 800 kiosztott puszira gondolsz meg ölelésre?
2018. jan. 22. 08:31
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm szépen. Sajnos a hisztik sokszor, megoldhatatlan problémákon alapodnak, vagy épp hasonlón, felkapott dolgokon, Mint például 2 hét után találkozok egy haverral és ne hagyjam egyedül. De megpróbálom megfogadni a tanácsodat.
2018. jan. 22. 08:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és amit meg tud csinálni, azt ne intézd el helyette. Maximum együtt csináljátok, de semmiképp se helyette csináld meg. Amit meg nem tud, azt tanítsd meg neki. Pl.ha szereled az autóját, hívd oda, hogy nézze, mit csinálsz. Ha van türelmed, segítsen be ő is. Az elején nagyon béna lesz, tehát tényleg SOK TÜRELEM kell hozzá. De hagyd, hadd kínlódja végig, aztán hadd legyen sikerélménye. És igen, ő valószínűleg a napi 800 pusziból érezné, hogy szereted. Esetleg elmondhatod neki, hogy számodra az a törődés, hogy gyakorlati segítséget adsz. A féltékenykedést viszont ne tűrd. Meg azt se, hogy kutat a holmijaid között. Nyugodtan szólhatsz neki, hogy próbálsz változtatni magadon, igyekszel megértőbb lenni, de még egy féltékenységi jelenet, és vége a kapcsolatnak. És azt tartsd is be. (5ös voltam)
2018. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg figyelmet akár kicsikarni tőled, mert úgy érzi nem kapja meg olyan módon, ahogy ő szeretné. Ha a meghallgatás, puszi, szex nem segít, akkor tereld el a figyelmét. A leírásod alapján nincs hobbija. Próbáld ösztönözni egyre, ha valamiben ügyes bíztasd, hogy merüljön bele jobban.

Régebben én is sokat hisztiztem (korábbi párjaimnál), totál felesleges dolgokon. Párom motivált a sportra, illetve már előtte is volt hobbim, ami azóta a másodállásom. Ma már se időm, se energiám butaságokon pörögni. És nagyobb szükségem lett az "én időre". Ha párom elmegy valahova haverokkal, alig várom, hogy egyedül legyek, és azt csinálhassak, amit akarok (plusz edzés, kreatívkodás). Az együtt töltött időnk pedig tartalmasabb, sokkal többször kimozdulunk, voltunk minigolfozni, lőtéren...stb.

2018. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

"Hiába ordítom le" Ez kommunikáció, kéremszépen. Megérdemlitek egymást.

23/N

2018. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!