Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, ha egy fiatal lány...

Normális, ha egy fiatal lány állandóan a halálra gondol?

Figyelt kérdés

Nem vagyok depressziós, legalábbis nem tudok róla. Rendben az életem, szeret a párom, mindketten dolgozunk, sokat gondolkodtunk már babán is, persze egyelőre még nem vállalnánk be.

Viszont az utóbbi 1 hónapban mindig azon jár az eszem, hogy meg fogok halni. December közepén lennék 22 éves, és mindig eszembe jut, hogy nyilván már nem élem meg.

Ezzel fekszem, ezzel kelek, munkában sem tudok kikapcsolni.

Alapból optimista, nyitott és kedves lány vagyok.


Mi lehet a baj velem?


2015. nov. 24. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet láttál valami csúnyát ami megviselt, gyenge az idegrendszered

Ne stresszeld magad halállal kapcsolatos dolgokkal, fiatal nő vagy miért halnál meg?

2015. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted normális?


Nem tudni innen, hogy mi a baj veled, de valami van, az biztos. Sok oka lehet; egyelőre igyekezz a fejedből kiverni ezeket a gondolatokat. Ha nem megy, akkor kell valami szaki.

2015. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Roland G. ***** válasza:
Neked kell tudnod,hogy mi az ami ez előtt a gondolat előtt utat nyitott.Valószínű,hogy valami történhetett körülötted,de ne engedj ilyen gondolatoknak.Fiatal vagy és előtted az élet.Fel a fejjel!
2015. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha temetkezési vállalkozó szeretnél lenni akkor ez üzleti érdek, hogy ezen járjon az eszed. Egyébként sürgősen verd ki a fejedből és kezd el végre élni! Társaságot keresni, szakkörökre, szabadidős sport tevékenységekre járni, ott új embereket megismerni. Le kéne tenni a facebookot meg az okos telefont és élni végre! Akkor nem járna ezen az eszed.
2015. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!