Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bírjam ki az 5 napot a...

Hogyan bírjam ki az 5 napot a kórházban?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek be, csütörtökön műtenek, és vasárnapig vagyok bent, hétfőn mehetek haza. Elég mozgékony vagyok, nem tudok egy helybe feküdni sokáig. Olvasni utálok, nem lesz wifi a kórházban nagyon, tehát mobilozni is alig fogok tudni. Ötletek, mit csináljaj egyedül ott 5 napig?

2018. febr. 24. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsél a telódra játékot és játsz :D (net nélküli)
2018. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mászkáltam, mint mindig, nem zártak be (akkor üvöltöttem volna), elmentem jó nagy sétákra (kezemben a vértartó :D).

Nem utálok olvasni, de azért mászkálni is kell. De nekem csak csuklóműtét volt, se beteg nem voltam, se a lábamnak nem volt baja.

2018. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Olvass, hallgass rádiót a telefonodról (azt internet nélkül is lehet). Kérj fájdalomcsillapítót, ha fájdalmaid vannak, az segít benne, hogy többet tudj aludni, ha sokat alszol, gyorsabban telik az idő. Vihetsz be nyelvkönyveket is, ha tanulsz valamilyen nyelvet, az idő is telik, hasznos is.
2018. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasi műtétem volt, alog tudtam felkelni. Viszont sokat fejtettem rejtvényt. Tölthetsz le filmeket is. Sokat. Vagy játékokat, zenéket.
2018. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
én még a szobatársakkal való beszélgetést tudnám javasolni :) én azt csináltam, meg én ki tudtam menni a folyosóra, ott is másokkal beszélgettem
2018. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyél könyvet. :)
2018. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!