Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért törölnek le facebookról...

Miért törölnek le facebookról olyan emberek akikkel korábban baráti viszonyban voltam? N

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek aznap van a szülinapja amikor nekem a névnapom. Írni akartam neki egy üzenetet facebookon, de láttam törölt az ismerősei közül. Pedig jóban voltunk, mindig felköszöntöttük egymást, sokat beszélgettünk korábban. Ugyanez van néhány ismerősömmel akikkel személyes kapcsolatom volt. Sokat beszélgettünk személyesen és neten is. Viszont mégis letörölnek. Rosszul esik, hiszen sem veszekedés,beszólogatás nem volt. Nem is nyomulok senkire. Én nem szoktam olyan embereket törölni, akikkel jóban vagyok. Egyébként sincs sok ismerősöm, de így meg egyre kevesebb. Szerintetek az lehet a gond hogy én sosem osztok meg semmit? Egy képem van fent és ennyi. Nem is nagyon lájkolgatok. Szóval szinte észre sem vesznek és talán unalmas a profilom nekik. Mit gondoltok?
2018. febr. 24. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Én azokat szoktam törölni akikel az utolsó beszélgetésem az volt hogy felköszöntöttük egymást.

Ha egyikünk sem vette a fáradtságot hogy beszélgessünk főleg manapság, hogy két kattintás akkor már nem vagyunk ismerősök, csak régen voltunk azok

2018. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én az említett személyekkel rendesen beszélgettem.Nem csak köszöntés volt. :/ Ráadásul ők is kerestek engem sokat. Nem én nyomultam rájuk. Így meg végleg megszakadt a kapcsolat sajnos.
2018. febr. 24. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Én fennt voltam face-en de töröltem magam, már évek óta.


és tök jól megvagyok face nélkül.


Szerintem egy ökörködés az egész.


Sok sikert.

2018. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Mostanában nagy divat a törlés. Néhány elmebeteg ettől jobban érzi magát. Tényleg sokkal jobb fb nélkül
2018. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak azok lennének az ismerőseim, akikkel üzenetváltásaim vannak néha vagy rendszeresen, akkor kb. 10-en lennének csak, nem 300-an. Pedig én sem jelölgetek ész nélkül, de szvsz az is bunkóság, ha ismered és beszéltél is már vele, de nem igazolod vissza. Ha valaki töröl és észrevenném esetleg, ne vagyok gyerekes, de azzal élőben sem igen állnék le többet jópofizni.
2018. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen az kínos lesz ha személyesen találkozunk. Én nem jelölöm be azokat újra akik töröltek. Nem égetem magam.
2018. febr. 24. 20:31
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Hülyeség ez az egész, de kicsit azért visszatetsző.


Engem is kiikszelt egy jó "ismerős", de a lakodalmába meg 10 évvel ezelőtt még volt pofája hívni bennünket, mert a pénz az kellett. Aztán egy örökség házat eladatott az anyjával a szomszédunkban, most meg azt hiszi ő a valaki mert "elitebb" helyre költözött. (Azóta az anyjára is szarik magasról, de hát így járt.)

2018. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan ismerõsöm, aki nem törölt ki, de valami facebook hiba miatt eltūntünk egymás barát listájáról, ezt észrevette és visszajelölt, mondván, hogy nem szándékos törlés volt.

Nem tudom a te esetedben miért lehet, ha azt állítod, hogy jóban voltatok, de állítom, hogy ilyen is elõfordul, hogy nem akarattal törlõdik valaki.

2018. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Úgy látom, ma semmit nem szabad írni. Mindenki frusztrált... Bármit írok lepontoznak, ma pedig általában 70-75+ kapok. :D


Lényeg, hogy sajnos az egész FB-ből bármit csinálsz, vagy nem csinálsz (nem osztogatod a like-okat, nem írsz mindenkinek szülinapi köszöntőt, stb.) csak a sértődés származik. Nehéz ügy.

2018. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöldet nyomtam! Mindenki a témához szólt hozzá!
2018. febr. 24. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!