Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ezért le kellett tiltania...

Jeverezi kérdése:

Most ezért le kellett tiltania facebookról? Nem értem ezt a gyereket

Figyelt kérdés
Volt egy jó barátom aki kb egy hete letiltott facebookróll indoklás nélkül! A történet annyi hogy kirakta a falára hogy nolimpia meg hogy írják alá minnél többen. Én odaírtam hogy Erik, ne politizálj kérlek! Erre válaszolt arrogánsan hogy ne szóljak bele az Ő falán meg pláne ne mert azt oszt meg amit akar. Ez volt az utolsó írás tőle válaszolni akartam de akkor már késő volt mert letiltott! A kérdésem hogy normális ez a gyerek?

#letiltás #kiírás facebook
2017. febr. 1. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem miért szóltál be neki. Valóban azt csinál a saját falán, amit akar, inkább a te viselkedésed volt furcsa.
2017. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Ebből nekem nem jött le hogy te viccből írtad oda hogy ne politizáljon vagy egyszerűen a véleményedet írtad le, én ha ezt így olvastam volna viccként fogtam volna fel, szóval nem vettem volna magamra.

Ha komolyan írtad, akkor sincs igaza a barátodnak, aki ilyen politikai fanatikus, azzal mindig konfliktus van, töritanárom ilyen, nagy Fideszes, mikor valami rokonjairól hallotta hogy balosak, többet nem engedte be őket a házába, a barátod is kb. ez a kategória, az ilyenekkel kerülni kell mindent ami politika, s ha elkezdenek hőzöngeni, akkor egyik füleden be, másikon ki.

2017. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. Az miért beszólás ha figyelmeztetem hogy ne politizáljon? Még elég érettlen szegény két évvel fiatalabb nálam (én 22 vagyok) és nem érti a politikát. Ilyenkor bölcsen tenné ha rám hallgatna de Ő nem megy a feje után és politizál továbbra is. Nem tetszik nekem ez a viselkedés.


azt csinál a falán amit akar ez igaz. Mondjuk én mikor megosztok olyankor midenki kifejtheti a véleményét ott még ha ellentétes is az enyémmel. Ezért nem értettem a leiltását! Sőt meg se tudtam kérdezni tőle mi a baja velem

2017. febr. 1. 15:51
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Ha ő ezen ennyire megsértődött, akkor nem is volt igazán jó barát.

Nyilván ő azt rak ki a falára, amit akar. De amit kirak, az alá mindeni azt ír, amit akar. Nem írtál semmi sértőt. Ha nem tetszik neki, akkor törölheti és mondjuk üziben megírja neked, hogy bocsi, de töröltem a hozzászólásod, mert én csak aláírásokat akarok, nem vitát.

Szóval ezt nagyon durván túlreagálta.

2017. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2-válaszoló! Igen igazad van ez lehet a probléma akkor hogy nem lát nem hall a politikai elvakultságától. Csak eddig nem hittem volna hogy léteznek ilyen emberek :(
2017. febr. 1. 15:54
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

' Ilyenkor bölcsen tenné ha rám hallgatna de Ő nem megy a feje után és politizál továbbra is. Nem tetszik nekem ez a viselkedés. '


Na ezert tiltott le. Meseld mar el, 22 evesen mennyi elettapasztalatot gyujtottel ossze, hogy ilyen kinyilatkoztatast tegyel? Milyen jogon akarod TE megmondani, hogy o hogyan viselkedjen? Milyen alapon akarod a politikatol 'eltiltani'? Mibol gondolod, hogy 20 evesen 'nem erti a politikat'? Ezek szerint amugy inkabb te nem erted, mi a lenyege az egesznek...

2017. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! Minden szavaddal egyetértek! Teljes mértékben igazad van
2017. febr. 1. 15:55
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha valóban úgy kezeled mintha egy idióta lenne, és úgy viselkedsz vele mintha az apja lennél,(tehát ahogyan itt beszélsz róla) holott az a 2 év 20 évesen semmit nem jelent, ráadásul még a facebook falán is játszod a megmondóembert, akkor nem csodálom hogy letiltott.
2017. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

" ha figyelmeztetem hogy ne politizáljon?"


Milyen alapon?

2017. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
6-os Köszönöm a válaszod! Nehéz kérdéseket tettél fel
2017. febr. 1. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!