Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hosszú távon melyik helyzetet...

Hosszú távon melyik helyzetet választanád?

Figyelt kérdés
Társaság, de nagyon rossz, idegesítő emberekkel (szemét kollégák, közönyös haverok, veszekedős házastárs, stb), vagy abszolút egyedüllét? Nincs kompromisszum, hogy 10 "rossz" emberrel vagy körülvéve, de van 1 jó is. És hosszú távra kell választani. Hónapokra, 1-2 évre.

#társaság #versus full magány
2018. febr. 25. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben - természetesen - amellett döntenék, hogy egyedül legyek. Véleményem szerint épeszű ember nem venné magát körül olyan emberekkel, akik között feszélyezve érzi magát / szorong / érzi, hogy negatív hatással vannak rá... Önként meg pláne nem.
2018. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyedüllét. Speciel nekem ez jutalom, nem kényszerhelyzet.
2018. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedüllét.
2018. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyedüllét.
2018. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha vannak gyerekeim akkor az idegesítő emberek (mégiscsak a gyerekeim akkor is ha idegesítenek). Egyéb esetben az egyedüllét.
2018. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, hogy nem bennem van a hiba. Leépítettem az összes idiótát magam mellől, egyedül maradtam, de élvezem. Napokig nem beszélek emberrel, és akkor is csak annyit, amennyit feltétlen muszáj. Így élek 2 éve, de meglepően jól bírom. Akkor ezek szerint nem őrültem meg, vagy ilyesmi.:)
2018. febr. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!